Retkarčiais žmogus gali jaustis prislėgtas, liūdnas, vienišas, sunku rasti išeitį iš keblios išeities, bet tokia nuotaika ilgainiui praeina. Tačiau kartais tokie išgyvenimai žmogų užvaldo ir sutrikdo normalų jo gyvenimą. Ištiesti ranką ir išklausyti yra labai svarbu mažinant neviltį.

Rugsėjo 10 - oji - Pasaulinė savižudybių prevencijos diena.  Gargždų ,,Vaivorykštės“ gimnazijos prezidentūra su mokyklos psichologe Rūta Lukošiene ir visuomenės sveikatos priežiūros specialiste Rasa Palioniene, etikos mokytoja Ilma Agajan nusprendė paminėti dieną, akcentuodami temą  ,,TAU MINUTĖ, KITAM – GYVENIMAS.“

Rugsėjo 21 d. nuo 10 val. Visos vietos rezervuotos.

Spalio 13 d. nuo 10 val. Klaipėdos rajono švietimo centre, Kvietinių g. 30 REGISTRACIJOS PUSLAPIS

Mieli kolegos,
Gyvenimo tėkmėj visi mes esame ir mokytojai, ir mokiniai...
Te mūsų entuziazmas,  palaikomas sveiko proto ir atkaklumo, veda į siekiamą kokybę, kuri taptų mūsų ir mūsų mokinių visapusiška sėkme.
Esame su Jumis ir siekiame bendros sėkmės profesiniame augime vardan prasmingo mokymo(si), mokinių pažangos ir emocinio saugumo.
Su rugsėjo 1-ąja!

Klaipėdos rajono švietimo centro kolektyvas

491249843

 

 

Rugpjūčio 26 d. Kaune, Nemuno saloje, vyko Laisvės piknikas #ValstybėEsuAš, kuriame dalyvavo per 20 000 Lietuvos piliečių: jaunimo, garbaus amžiaus žmonių, jaunų ir brandžių šeimų, politikų, Lietuvos Respublikos Seimo narių. Nemuno saloje, prie Sporto arenos, rikiavosi  Pikniko diskusijų erdvių  palapinės. Neabejingi savo šalies ateičiai piliečiai būrėsi Švietimo, Sveikatos apsaugos, Ekonomikos, Užsienio politikos ir Tarptautinės mažumos bei Emigracijos ir demografijos diskusijų vietose.

Švietimo diskusijų erdvėje dalyvavo Klaipėdos rajono atstovai – Priekulės I. Simonaitytės gimnazijos direktorius  Antanas Alčauskis, Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Irena Barbšienė ir Klaipėdos rajono švietimo centro direktorė Ramutė Sirutienė. Peržiūrėti vaizdo albumą.

Gargždų „Kranto“ pagrindinėje mokykloje vyko pirmoji respublikinė metodinė-praktinė konferencija „Efektyvi pagalba vaiko sėkmei“. Joje dalyvavo 133 ugdymo įstaigų logopedai ir specialieji pedagogai, mokytojo padėjėjai, pedagogai, vadovai, tėvai ir kiti suinteresuoti asmenys iš Klaipėdos miesto ir rajono, Palangos, Neringos, Mažeikių, Kretingos, Jonavos, Telšių ir Šilutės savivaldybių.

Konferenciją organizavo Klaipėdos rajono specialiųjų pedagogų ir logopedų metodinis būrelis, Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyrius, Klaipėdos rajono švietimo centras ir Klaipėdos rajono Pedagoginė psichologinė tarnyba.

Dėkojame leidinio vyr. redaktorei Zinai Rimgailienei už konferencijos dalyvių gerosios patirties viešinimą.

Su leidiniu galite susipažinti čia: http://www.sac.smm.lt/wp-content/uploads/2017/06/07_Pagalba-vaiko-sekmei.pdf