Švietimo centre veikia dvi parodos: Gargždų vaikų ir jaunimo laisvalaikio centro ugdytinių darbų paroda "Savaip" (mokytojos Adolfina Litvinienė, Rasa Buivydienė, Renata Lengvinienė ir Jūratė Kuprienė) bei Gargždų „Minijos“ progimnazijos Gobergiškės skyriaus 1-3 klasių mokinių ir mokytojos Rasos Meilytės-Jurjonienės kūrybinių darbų paroda „Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 100-mečio belaukiant“. Apsilankykite!

2018 m. kovo 15 d. Klaipėdos r. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijoje vyks Klaipėdos rajono pradinių klasių mokinių projektas „Gimtą žemę mylėk“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo100-osioms metinėms paminėti. Kviečiame susipažinti su projekto nuostatais.

2018 m. kovo 30 d. Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijoje vyks respublikinis šokių konkursas „Šokantys Batai–2018“. Kviečiame susipažinti su konkurso nuostatais.

Bendros mintys formuoja bendrus tikslus, todėl bendraminčiai susitinka net tuomet, kai juos išskiria aplinkybės. Daiva Tamkuvienė – Klaipėdos Sendvario progimnazijos istorijos mokytoja  dalinasi savo ir savo mokinių darbais bei mintimis su Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija jau šeštus metus. Šį kartą kartu su Klaipėdos Etnokultūros centro tautodailininke Margarita Macijauskiene atvežė jaunųjų sendvariečių „Užgavėnių kaukių ir personažų“ parodą. Gimnazijos skaityklos vedėja Dalia Lukauskienė parengė parodos ekspoziciją ir sukūrė šiltą aplinką: skoningai ir subtiliai iškabino kaukes, paruošė parodos anotaciją bei lankstinuką ir, žinoma, prikepė blynų. Užgavėnių išvakarėse vykusiame parodos atidaryme dalyvavę mokiniai buvo įtraukti į mažų užduotėlių srautą, apdovanoti atmintinėmis, kurios priminė ne tik Užgavėnių papročius, kaukių gamybos technologiją, bet ir eilėraštukus, kuriais vaikai galės praturtinti sveikinimo kalbas kaimynams.

Lietuvos šimtmečio proga visus Lietuvos žmones sveikina Klaipėdos r. švietimo centro, Klaipėdos r. savivaldybės administracijos Švietimo ir Viešosios tvarkos skyrių bei Klaipėdos r. savivaldybės Priešgaisrinės tarnybos darbuotojai

Vasario 6 dieną visoje Lietuvoje buvo minima tarptautinė Saugesnio interneto diena. Šiais metais Saugesnio interneto dienos šūkis „Junkis, kurk ir dalinkis pagarbiai: geresnis internetas prasideda nuo tavęs!“, kuris kviečia interneto vartotojus, ypač vaikus, atkreipti dėmesį į interneto turinį ir prisidėti prie saugesnio interneto kūrimo.

Nors dalyje rajono mokyklų ir buvo paskelbtas karantinas, renginiai, akcijos, įvairi prevencinė veikla vyko aktyviai, nes daugumoje rajono mokyklų jau yra saugesnio interneto ambasadoriai, kurie šiais mokslo metais dalyvavo Švietimo informacinių technologijų centro vykdomo projekto mokymuose.