Pateikiame spalio 23 d. preliminarius TAU klausytojų sąrašus. Dėl netikslumų ir papildymų sąrašuose kreipkitės: ŠC metodininkas Julius Adomkus, tel. 8 686 87298, el.p.

55 imageKlaipėdos rajono senjorams duris atveria Trečiojo amžiaus universitetas. Tokiu užsienio pavyzdžiu jau yra pasekusios daugelis Lietuvos savivaldybių, o nuo spalio mėnesio nemokamai studijuoti galės ir mūsų krašto senjorai. Šią galimybę atveria Klaipėdos rajono švietimo centras. Studijuoti kviečiami visi – aktyvūs bei norintys tobulėti ir atvirkščiai – vieniši ir nusivylę gyvenimu. Rinktis paskaitas šešiuose fakultetuose kviečiami ir tie, kurie visą gyvenimą kaupė tam tikrų sričių žinias, o dabar norėtų savo patirtimi pasidalinti su kitais. Nemokamos studijos truks dvejus metus, o egzaminai bus laikomi, jei studentai norės.

Informacija ruošiama

Nuo 2014 m. spalio mėn. Klaipėdos rajono švietimo  centras steigia Trečiojo amžiaus universitetą (toliau TAU).
Kviečiame visus, kurie yra aktyvūs, nori  veiklos, nėra nusivylę gyvenimu ir atvirkščiai, kviečiami ir tuos, kurie jaučiasi vieniši, visų pamiršti, kurie dėl įvairių priežasčių neturėjo galimybės siekti mokslų arba gilinti žinias tose srityse, kuriose norėjo. Kviečiame ir tuos, kurie visą gyvenimą kaupė tam tikrų sričių žinias, o dabar norėtų savo patirtimi ir žinojimu pasidalinti su kitais. TAU - pažangi mokymosi ir bendravimo priemonė vyresnio amžiaus žmonėms, kuria jau sėkmingai naudojasi daugelio  šalies miestų ir rajonų gyventojų.