Džiaugiamės, sulaukę Gargžduose Trečio Amžiaus Universiteto (TAU), kuriame veikia net 6 fakultetai. Susirinko daugiau nei du šimtai žmonių. Tokia klausytojų gausa nustebino universiteto įkūrėjus.

Kraštotyros ir turizmo fakultetą, kurio dekanė „ Kranto“ pagrindinės mokyklos mokytoja Sigita Ivanauskienė, lanko 59 klausytojai. Užsiėmimai vyksta po du kartus per mėnesį.

Gargždų TAU pradeda studijas

Trečiadienio vakarą į Gargždų kultūros centrą susirinko gausus būrys senjorų, atsiliepusių į kvietimą, nepaisant amžiaus ir gyvenimiškos patirties įgyti naujų žinių, bendrauti, keliauti, kitaip tariant, pasijusti naudingais ir įdomiais žmonėmis. Trečiojo amžiaus universitetas (TAU) sudaro puikias sąlygas vyresniojo amžiaus žmogaus saviraiškos ir jo polinkių sklaidai.

Pateikiame spalio 23 d. preliminarius TAU klausytojų sąrašus. Dėl netikslumų ir papildymų sąrašuose kreipkitės: ŠC metodininkas Julius Adomkus, tel. 8 686 87298, el.p.

Trečiadienį duris atvėrė Klaipėdos rajono švietimo centro įsteigtas Trečiojo amžiaus universitetas (TAU). Siekti mokslo pageidauja stulbinamas rajono gyventojų skaičius – daugiau nei 200.

Populiariausias – dvasinio tobulėjimo ir psichologijos fakultetas

Klaipėdos rajono švietimo centro direktorė Ramutė Sirutienė nurodė, kad studijuoti panoro 205 vyresnio amžiaus žmonės. Nemažai jų užsiregistravo į du ar net tris fakultetus.

Gargždų TAU veiks dvasinio tobulėjimo ir psichologijos, fizinio aktyvumo ir sveikos gyvensenos, kultūros ir menų, kraštotyros ir turizmo, užsienio kalbų ir informacinių technologijų fakultetai.

55 imageKlaipėdos rajono senjorams duris atveria Trečiojo amžiaus universitetas. Tokiu užsienio pavyzdžiu jau yra pasekusios daugelis Lietuvos savivaldybių, o nuo spalio mėnesio nemokamai studijuoti galės ir mūsų krašto senjorai. Šią galimybę atveria Klaipėdos rajono švietimo centras. Studijuoti kviečiami visi – aktyvūs bei norintys tobulėti ir atvirkščiai – vieniši ir nusivylę gyvenimu. Rinktis paskaitas šešiuose fakultetuose kviečiami ir tie, kurie visą gyvenimą kaupė tam tikrų sričių žinias, o dabar norėtų savo patirtimi pasidalinti su kitais. Nemokamos studijos truks dvejus metus, o egzaminai bus laikomi, jei studentai norės.