Mes, Gargždų trečiojo amžiaus universiteto klausytojai, kovo pabaigoje išsiruošėme į kelionę po Žemaitiją. Aplankėme trijų kaimyninių rajonų – Kretingos, Skuodo ir Mažeikių – įžymias vietas.
Kadangi visa mūsų 50 žmonių grupė liko patenkinta išvyka, tad norime ne tik pasidalinti įspūdžiais, bet pakviesti ir kitus pakeliauti panašiais maršrutais,- Artėja kelionių sezonas!

Universiteto klausytojais gali tapti vyresni negu 50 metų asmenys. Žmonėms su negalia amžiaus riba netaikoma.
Priėmimas vykdomas darbo dienomis iki 2018 m. spalio 31 d. Švietimo centre, Kvietinių g., 30, Gargždai. Prašymą teikti galima ir elektroniniu būdu (atsisiųsti prašymą), adresu:

Kviečiame teikti prašymus Į TAU fakultetus:
1. Sodininkystės ir daržininkystės;
2. Dvasinio tobulėjimo ir psichologijos;
3. Fizinio aktyvumo ir sveikos gyvensenos;
4. Kultūros ir menų;
5. Kraštotyros ir turizmo;
6. Užsienio kalbų;
Kompiuterinio raštingumo ir interneto išteklių mokymus senjorams organizuoja Klaipėdos rajono savivaldybės Jono Lankučio viešoji biblioteka.

Gargždų atviro jaunimo centro vasaros lauko estradoje gegužės 10 d. įvyko Europos dienos šventė „Švęsk. Esi Europos dalis!“. Klaipėdos r. TAU senjorai mielai sutiko įsijungti į Europos dienai skirtus renginius ir šventėje šoko linijinius ir pasaulio tautų šokius. Renginyje debiutavo naujai sukurta Klaipėdos r. TAU pasaulio tautų šokių studija „Skinija“.

2018 m. balandžio 18 d. TAU klausytojai rinkosi į Švietimo centrą, kur vyko ,,Protų mūšis“ eismo saugumo tema. „Protų mūšį“ vedė Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Klaipėdos rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresnioji tyrėja Rasa Jonauskaitė. Renginys prasidėjo pokalbiu apie saugų eismą. Policijos vyresnioji tyrėja susirinkusiems priminė, kaip reikia saugiai elgtis kelyje, kaip ir kur užsidėti atšvaitus. “ „Protų mūšis“ vyko trimis etapais. Pirmojo etapo klausimų tematika – saugus eismas. Antrojo – atšvaitai ir kelio ženklai. Trečiojo – mokomasis filmukas „Atpažink pažeidimus“. Renginio metu senjorai patyrė daug puikių įspūdžių, pasikartojo saugaus eismo žinias, prisiminė tai, ką buvo pamiršę, pasidžiaugė vieni kitų pergalėmis, o išdalinti atšvaitai paskatins visus labiau rūpintis savo ir kitų saugumu keliuose.