2019 10 23 14 23 35 tegyvuoja edukacines isvykosĮvairios kelionės patinka daugumai – aš ne išimtis. Kai atsiranda galimybė pažinti mūsų aplinką – prisiminti sena, patirti nauja – dažniausiai pasinaudoju galimybe. Tad ir šįkart, išgirdusi pasiūlymą iš IIa, IIIe klasių vadovų, įsiliejau į gimnazistų grupę ir visi patraukėme į edukacinę kelionę pažinti dalelę literatūrinės bei istorinės Lietuvos, išskirtinių Kauno objektų.

skaitymo skiepas baigiamasis horizontalus

Gargždų ,,Vaivorykštės“ mokiniai yra aktyvūs, smalsūs, žingeidūs ir mokykloje, ir už jos ribų. Biologija – viena labiausiai gimnazistus dominančių sričių. Paaugliai noriai dalyvauja su biologija susijusiose projektinėse veiklose, tyrimuose, mokymuose bei paskaitose. Tad rugsėjo 18 d. biologijos mokytojų – Raimondos Kundrotienės ir Jolitos Višinskienės – iniciatyvos vedami, I–IV klasių mokiniai dalyvavo XVI mokslo festivalio renginiuose Klaipėdos universitete.

2019 10 14 11 draugyste su svabacho menu gimnazija tesiasiGargždų „Vaivorykštės“ gimnazija jau 27-us metus vykdo projektą „Draugystė su Švabacho menų gimnazija“. Draugai iš Vokietijos rugsėjo 12-24 d. svečiavosi Lietuvoje. 23 mokiniai apsigyveno gimnazistų šeimose, o juos lydėję mokytojai buvo svetingai priimti gimnazijos mokytojų J. ir E. Venckauskų bei R. Rusteikienės namuose. Šių metų vizito tikslas – pažinti Vakarų Lietuvos kraštą, ypač pamario regioną, todėl projekto programa buvo labai įvairi. Svečiai, palikę Kauno aerouostą, trumpam stabtelėjo ir mieste: išbandė nusileidimą funikulieriumi, istorine transporto priemone, susipažino su senamiesčiu ir liko juo sužavėti.

Rugsėjo 13 dieną, penktadienį, Gargždų „Vaivorykštės“ gimanzijos mokiniai Kamilė Azlauskaitė (IVd kl.), Greta Girtaitė (IVd kl.), Ula Valentinaitė (IVc kl.), Edgaras Jablonskis (IVd kl.) ir Edvinas Laurinavičius (IVd kl.) vyko į XVI mokslo festivalį „Erdvėlaivis Žemė“ Kaune, Lietuvos sveikatos mokslų universitete (LSMU). Paskatinti biologijos mokytojos Jolitos Višinskienės gimnazistai dalyvavo programos „Pabėgimo kambarys – pasmerktas pasaulis“ veiklose: susipažino su molekulinės neuroonkologijos laboratorijos darbo specifika, ligų diagnostika bei gydymu.

2019 10 02 isvyka gimnazija garsinantiems mokiniamsGraži tradicija ,,Vaivorykštės“ gimnazijoje - rudenį dovanoti patiems gabiausiems, geriausiems, talentingiausiems mokiniams edukacinę kelionę į sostinę. Šiemet tokia išvyka buvo suplanuota spalio 2 dieną.

2019 09 27 gimnazistai pravere paslaptingas mokslo durisRugsėjo 27 d. jau 15-ąjį kartą iš arti supažindinti su mokslininkų kasdienybe, moksliniais tyrimais ir inovacijomis, pabendrauti ir pamatyti dažniausiai uždarą tyrėjų „virtuvę“ pakvietė mokslą populiarinantis renginys „Tyrėjų naktis“, kuriame dalyvavo gausus „Vaivorykštės“ gimnazijos mokinių būrys.

Gargždų vaikų ir jaunimo laisvalaikio centro neformalaus ugdymo užsiėmimų pasiūla

Rugsėjo 23 d. Gargždų „Minijos” progimnazijoje rinkosi mokytojai į tarptautinę metodinę praktinę konferenciją „Mokykla ateičiai- ugdome atsakingą požiūrį”.

Progimnazijos anglų kalbos mokytojų iniciatyva į konferenciją sukviesti mokytojai iš Gargždų „Minijos” progimnazijos, Neringos gimnazijos, Skuodo rajono Ylakių gimnazijos, Šilutė rajono Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos, Graikijos Kolindros miesto 2o Dimotiko Sxoleio pagrindinės mokyklos, Rumunijos Curtes de Arges miesto Mircea cel Batran gimnazijos, Kroatijos Slatinos miesto Josipa Kozarca vidurinės mokyklos, Italijos Sasario miesto IC Monte Rosello Alto pagrindinės mokyklos ir Ispanijos Santa Cruz de Tenerife Ceip Tagoror gimnazijos.

2019 10 01 16 30 53 2019 08 27Rugpjūčio 27 d. Klaipėdos rajono švietimo bendruomenė turėjo galimybę į švietimo aktualijas pažvelgti per forumo teatro metodą. Forumo teatro trupė „4 ROOMS“ (aktoriai Raimonda Agnė Medeišienė, Mantas Cegelskas, Valentinas Krulikovskis, Irena Jankutė) parodė, kaip pamokose taikytinas metodas leidžia į problemas pažvelgti kitaip: aktoriai įkūnija aktualių gyvenimiškų istorijų veikėjus ir susidarius konfliktiškai situacijai patarimų ir sprendimų pasiūlymų kreipiasi į auditoriją. „Žiūrovas įgauna balsą ir veiksmą, ir tas leidžia jam pristatyti idėjas bei troškimus“, taip teigė teatro praktikas ir forumo teatro metodo propaguotojas Augusto Boal, tai patyrė ir rajono švietimiečiai, kurie prisidėjo savo pasiūlymais prie vienokio ar kitokio situacijos sprendimo. Sprendimų gali būti įvairių, o kokie jie bus, priklauso nuo mūsų kompetencijų, įžvalgų, reakcijos tą reikalingą akimirką... VAIZDO ALBUMAS