REGIONINĖ METODINĖ - PRAKTINĖ KONFERENCIJA
„MOKINIŲ INDIVIDUALIOS  PAŽANGOS SIEKIS – GEROS MOKYKLOS POŽYMIS“

2015 m. balandžio 15 d.
Gargždų ,,Kranto“ pagrindinė mokykla, Kvietinių 28, Gargždai

KONFERENCIJOS PROGRAMA

logo etwinning2Kviečimame registruotis į nemokamą virtualų eTwinning seminarą „Programa eTwinning pažengusiems: įrankiai projektinei veiklai“. Renginys skirtas: Klaipėdos rajono švietimo darbuotojams, užsiregistravusiems portale www.etwinning.net.  
Informacinis puslapis: http://a.vma.lt/2015-kovas-etwinning-info
Registracijos forma: http://a.vma.lt/2015-kovas-etwinning-regforma
Dalyviai, užpildę registracijos formą, gaus nuorodą į konferencinį kambarį, vėliau priminimą. Detalesnė dalyvių registracija bus vykdoma renginio metu, susirinkę į renginį, turės užpildyti papildomą formą. Registruojantis būtina nurodyti dalyvaujančio asmens vardą, pavardę ir mokymo įstaigą bei elektroninio pašto adresą. SEMINARO PROGRAMA

 

akreditacijos pažymėjimas

atvirute-2014-kaledos

Lapkričio 21-23 dienomis Vilniuje vyko 4-oji mokyklų įrangos, mokymo priemonių ir technologijų paroda „Mokykla be sienų“. Sekmadienį pasibaigusią parodą „Mokykla 2014“ aplankė apie 6 000 mokytojų ir švietimo specialistų iš daugelio Lietuvos ugdymo įstaigų.  Jau pirmąją parodos dieną į edukacinius renginius atvyko daugiau lankytojų, nei per visas tris parodos dienas 2013-aisiais. Joje  dalyvavo Švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo aprūpinimo centras, Lietuvos muziejai su geriausiomis edukacinėmis programomis, Lietuvos vaikų ir jaunimo laisvalaikio centras, Nacionalinis socialinės integracijos institutas, leidyklos, Lietuvos jūrų muziejus, “Kuriančios bendruomenės“, Lietuvos kino centras, bibliotekos. Parodoje nusistovėjusi bendradarbiavimo dvasia - per tris dienas ją aplankė daug mokytojų ir švietimo specialistų, mokinių, šeimų, verslininkų kurie kartu ir atskirai kažką atrado. Akivaizdu, jog geresnių ugdymo rezultatų galima pasiekti tik bendradarbiaujant.

Kviečiame visas rajono mokyklas ir daugiafunkcius centrus dalyvauti piešinių konkurse
„MANO SVAJONIŲ ŽIRGAS“.
Konkurso organizatoriai siekia skatinti mokinius labiau domėtis gyvąja gamta, ieškoti informacijos apie žirgų veisles, pastebėti žirgo elegancijos, judesio ir eksterjero (išvaizdos) ypatumus ir juos pavaizduoti, bei suteikti
Vaikams ir jaunuoliams  galimybę realizuoti savo fantazijas.

Konkursui darbus gali teikti  Klaipėdos rajono mokyklų 1-12 klasių mokiniai trijose amžiaus  grupėse: 1-4 klasės, 5-8 klasės, 9-12 klasės  arba I-IV gimnazijos klasės.     Konkursas vyks  2 etapais. Nugalėtojų laukia prizai, išvyka po Lietuvos žirgynus ir diena žirgyne su profesionaliu treneriu.

una-luneDailininkė Una Lūnė

Mielieji mokytojai,
Įkvėpkite savo mokinius drąsiai rakinti Pasaulio žinių sandėlį raktu, kurį Jūs kiekvienam įteikiate. Te randa jie ten savo Tiesą ir pritaiko įgytas žinias savo Laimės vartams atrakinti!
Ugdykime save dirbdami savo mokiniams – juk mokydami mokomės ir patys.
Daug kantrybės, tikėjimo ir džiugių atradimų kiekvieną pamoką!
Su profesine švente!

Klaipėdos rajono Švietimo centro kolektyvas

 

Labai klaidinga manyti, kad Lietuvoje mokytojų pamokos senoviškos, šabloniškos. Genys margas, pasaulis dar margesnis! Mokytojai daug mokosi, nuolat tobulėja, geba kūrybiškai organizuoti mokymo(si) procesą, taiko modernias technologijas. Tai labai atsakingas, sudėtingas darbas, kurio tikruosius rezultatus pamatome tik po kelerių metų.

 

rzulogo

1Su idėjomis ir aistra grįžkime
į kasdienį mokslo metų sūkurį...

Nuoširdžiai sveikiname
Klaipėdos rajono
ugdymo įstaigų bendruomenes
ir linkime, kad mūsų visų veikla
būtų tiltas į
kiekvieno vaiko sėkmę!

 

Klaipėdos rajono švietimo centro kolektyvas

nature flowers grass fields meadow meadows skyscapes m13036Tai nauja informacinė sistema, kaupianti duomenis apie pedagogų dalyvavimą kvalifikacijos tobulinimo veiklose. Šioje sistemoje Jūs galėsite registruotis į pedagogų kvalifikacijos tobulinimo renginius elektroniniu būdu.
Duomenų sistemą „Pieva“ rasite adresu: http://www.ugdymas.upc.smm.lt/duomenys/.

„Jei branginsiu savo darbą, gerbsiu tuos, kuriems patarnauju, ir tuos, kurių net nepažįstu, su šypsena, patenkintas, su džiaugsmu, kylančiu iš širdies gelmių, savo darbo vaisius kaupsiu kitų naudai. Tuomet tai, ką darysiu, taps tikrai mano darbu, o gyvenimas mano bus dovana, kurią Viešpačiui įteiksiu per sutiktus žmones“. (Iš maldos „Mano darbas tebus dovana“)

Gegužės 14 d. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijos bendruomenė bandė atkurti 1948 m. partizanų pasirengimą Veiviržėnų miestelio užgrobimui. Istorinė vieta: miškas tarp Saugų ir Švėkšnos. Kūrybinė užduotis dalyviams  - aprangos detalės ir dalinis autentiškumas.  Projektą įgyvendinti padėjo Laisvės kovų ir tremties muziejaus vadovė Sabina Vinciūnienė, Klaipėdos apskrities 3 - osios jūrų rinktinės šauliai, Klaipėdos karininkų ramovė, Butigeidžio  rinktinės dragūnai. Fotofrafijų ir vaizdo albumas

Lietuva patenka tarp labiausiai atsilikusių Europos Sąjungos valstybių pagal informacinių technologijų panaudojimą mokymosi procese. Apie tai paskelbta pristatant mokytojų skaitmeninio raštingumo gebėjimų gerinimo programą „Samsung Mokykla ateičiai“. Skaityti visą straipsnį.

V. PontezisIlgametis ilgų nuotolių bėgikas Valerijus Pontežis pasidalino savo patirtimi. Vaikystėje negalvojau, kad bėgimas taps didelė ir svarbi mano gyvenimo dalis. Aš mėgau tokias sporto šakas kaip futbolas, krepšinis, ledo rutulys ir daug kitų judrių žaidimų, kuriuos mėgsta berniukai. Tuo laiku bėgimas turbūt man buvo pati nuobodžiausia sporto šaka.

Gegužės 19–23 d. nuo 9.30 iki 17.30 val. Gargždų ugdymo centre „Naminukas“ vyks atvirų durų dienos.
Ugdytinių tėveliai, ikimokyklinių įstaigų pedagogai, specialistai (logopedai, specialieji pedagogai, psichologai, kineziterapeutai) svečiai kviečiami atvykti į Ugdymo centrą, stebėti vaikučius įvairioje veikloje, pabendrauti su pedagogais, specialistais, išsakyti savo pasiūlymus.
Savaitės veiklos planą rasite įstaigos svetainėje www.ucnaminukas.lt , tel. 846 452775
Atsakingi: Birutė Kasparavičienė, direktorė; Rima Butkuvienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui.

Kviečiame aplankyti mūsų rajono mažųjų siuvinėtojų – priešmokyklinio ugdymo vaikų ir pradinių klasių mokinių – darbų parodą. Parodoje savo darbus „Aš ir mano šeima“ eksponuoja Kvietinių mokyklos-darželio pailgintos grupės 1–3 klasių mokiniai (auklėtoja Laima Radzevičienė) ir Gargždų lopšelio-darželio „Gintarėlis“ priešmokyklinio ugdymo „Kiškučių“ grupės vaikai (auklėtoja Eugenija Stulgienė). Paroda veiks iki kovo 14 d.

Konferencija Mokinių ir mokytojų poreikių tenkinimas dalyvaujant tarptautiniuose projektuose vyks balandžio 2 d. Registruotis nurodant vardą, pavardę, mokyklą ir pareigasKontaktinis tel. 8 655 55635

Kovo 19 d. 10 val. renginys Kokia mokykla yra gera nukeliamas į 11 val. Gargždų muzikos mokykloje