nezinau kada pumpuras gimsta gilej azuolas miega zinau

Šiais visuomenei žinomo pedagogo, technologijų daktaro, vieno iš KTU gimnazijos įkūrėjo bei jos vadovo (1990-2014) Bronislovo Burgio prasmingais žodžiais noriu pradėti rašinį, kuriame atgimtų mūsų žemietis ir atiduoti nedidelę duoklę žmogui, kurio mintys, nuomonė ir  įžvalgos teikė šalies pedagoginei visuomenės daliai pasitikėjimo, optimizmo, vilties ir jėgų atgimstančioje nepriklausomoje Lietuvoje, kamuojamoje reformų buldozerio.

2020 06 30 13 35 37 2020 06 26 Nuotolinio mokymo si patirtys. Kokie iššūkiai dar laukiaBirželio 26 d. Klaipėdos rajono švietimo įstaigų vadovai, Savivaldybės švietimo skyriaus vyriausieji specialistai ir švietimo centro darbuotojai rinkosi į netradicinį pasitarimą „Nuotolinio mokymo(si) pamokos ir patirtys – ar ateityje būsime geriau pasirengę galimiems karantino išbandymams?“ Lapių kaimo bendruomenės parke. Pasiilgę tiesioginio bendravimo, kolegos turėjo apie ką pasikalbėti prie šeimininkų, Lapių pagrindinės mokyklos komandos, pasitikimo kavos ir gardaus pyrago. Lapiškiai pavaišino kolegas medumi, kurį ką tik sunešė jaukiai mokyklos sode trijuose aviliuose apgyvendintos bitės. Tai idėja iš projekto „Lyderių laikas 3“ edukacinės išvykos į Prahą, kurią įgyvendino mokyklos direktorė Vilija Lukauskienė.

2020 06 23 13 25 26 2020 06 22 Vasaros poilsio stovykla Vasarėle sušildyk musGalime pasidžiaugti, kad net po karantino laikotarpio mūsų gimnazijoje buvo organizuota tęstinė dieninė vasaros poilsio stovykla vaikams iš socialiai remtinų ir daugiavaikių šeimų. Stovykla veikė nuo birželio 15d. iki 19 d. Stovyklą lankė 1-5 klasių mokiniai. Stovyklos veiklas organizavo gimnazijos soc. pedagogė metodininkė Laima Rėbždienė, o jai talkino psichologė Aneta Žukauskienė.

2020 06 11 10 15 26 Nuotrauka esanti 2020 06 04 Ieškoti gamtos dovanų į Gerduvėnus Google nuotVisais laikais siautėjo ligos, kurias žmonės stengdavosi nugalėti, o tam būtina įgyti imunitetą. Pirmiausia prisiminkime, kas gi yra imunitetas: remiantis medicinos žiniomis, imunitetas – tai organizmo gebėjimas atskirti, kas yra sava ir kas svetima. Tai, kas sava – apsaugoti, o kas svetima – sunaikinti. Imuninė sistema užtikrina organizmo apsaugą nuo įvairių nepalankių, neretai žalingų ir kenksmingų išorinių organizmų, kaip virusai ir bakterijos, ir geba išsaugoti stabilią vidinę žmogaus organizmo terpę. Dažnai sveikatos problemas mūsų proseneliai bei seneliai gydydavo liaudiškais metodais, kurie šiandieną mums yra mažai žinomi.