knygos kapai bneregeta lietuva5 Klaipėdos rajono mokyklas (Lapių, Agluonėnų, Endriejavo, Dituvos pagrindines ir Slengių daugiafunkcį centrą) pasiekė  vertingos akademiko Eugenijaus Jovaišos ir jo sūnaus keliautojo, verslininko ir fotografo Mariaus Jovaišos knygos.

Akademiko Eugenijaus Jovaišos knyga „Kapai ir žmonės“ nuveda į tuos laikus, kai gimė aisčių pasaulis, kurį dabar atpažįstame Lietuvos vardu. Jos nežinomi kūrėjai per daugybę šimtmečių sudėjo nepakartojamus kultūros klodus, kurie tapo mūsų tautos garbe. Ši knyga yra ankstyvųjų mūsų tautos galių liudytoja ir ji dovanojama kaip mūsų tautos kūrybingos praeities ir gražios ateities ženklą, kuris, tikėtina, taps kelrode žvaigžde.

M. Jovaišos fotografijos albumas „Neregėta Lietuva“ sukurta iš meilės Lietuvai, savo unikalaus ir egzotiško kraštovaizdžio foto paveikslais  įžiebiantis žmogaus širdyje pasididžiavimą savo Tėvyne.

„Dantų higiena“

Su klausytojais bus aptariamos pagrindinės dantų higienos taisyklės ir klaidos.

„Antibiotikų poveikis organizmui“

Su klausytojais bus aptariamas antibiotikų poveikis organizmui ir jų žala.

Paskaitos lektorės:

Skaistė Melekauskaitė ir Gabija Melekauskaitė, Klaipėdos r. Visuomenes sveikatos biuro savanorės,. Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos mokinės;

Rima Leonauskienė visuomenės sveikatos biuro specialistė, savanorių vadovė.

Prie paskaitos junkitės Jums patogiausiu būdu:

Stebėkite youtube kanale: https://www.youtube.com/watch?v=xvEcDrOReqY

Dalyvaukite Zoom aplinkoje: https://us02web.zoom.us/j/82088633300?pwd=aVAzeFlsbWRaSGtucld5Rzg0WHJiUT09

nuotoline paskaita nefarmakologines sveikatos stiptinimo strategijos

tolerancijos dienai ruosemes draugeTolerancija – žinojimas ir supratimas, pagarba ir darna, vertinimas ir bendradarbiavimas, todėl tolerancija yra vienas iš svarbiausių atsakų į saugumo grėsmes. Šiandienos visuomenės saugumas, gerovė yra neatsiejami nuo kiekvieno bendruomenės nario socialinio sąmoningumo, savistabos, sąmoningumo ir aktyvumo.

Lapkričio 20 dieną Gargždų ,,Vaivorykštės” gimnazijos mokinės dalyvavo Klaipėdos universiteto Pedagogikos katedros  Tolerancijos ugdymo tyrimų laboratorijos, Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos vaiko gerovės komisijos bei Labdaros ir paramos fondo  „Dvasinės pagalbos jaunimui centras“ organizuojamoje VII-oje mokinių mokslinėje konferencijoje „Tolerantiška mokykla – saugi visuomenė“, nuotoliniu būdu.

tolerancijos dienai ruosemes draugeŠių metų Tolerancijos diena kitokia. Kitoks ir ruošimasis jai. Karantininis laikmetis, nuotolinis ugdymas kviečia keisti įprastas bendravimo formas. Tačiau, kas galėtų pasakyti, kad tai netneša ir neįprastų, kūrybiškų sprendimų.

Gargždų “Vaivorykštės” gimnazijos Tolerancijos ugdymo centras pakvietė šalies gimnazistus jungtis į projektą “Emocijų ir jausmų įvairovė (trumpai, bet kūrybiškai)”. Pamokų, SEU užsiėmimų, klasės valandėlių metu mokiniai kalbėjo apie emocinį raštingumą, o vėliau įgytas akademines žinias panaudojo kurdami literatūrinius Penkiaeilius.

suaugusiu mokymosi savaite 1 ressuaugusiu mokymosi savaite 2 ressuaugusiu mokymosi savaite 3 res

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės  2020 m. lapkričio 4 d.  nutarimo  Nr. 1226  „Dėl karantino Lietuvos respublikos teritorijoje paskelbimo“ 2.2.9.  punkto 2.2.9.4. papunkčiu, informuojame, kad 2020 m. lapkričio 16–22  d. suaugusiųjų mokymosi savaitės „Susitikime mokytis. Kartu mes galim!“ bus vykdomi tik tie renginiai, kurie buvo  suplanuoti nuotoliniu būdu. 2020 m. lapkričio 4 d. nutarimas dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo nr. 1226

vaiku choru laboratorija 2020

gargzdu vaivorykstes gimnazistai aktyvus tarptautines jaunimo tobulejimo programos dofe dalyviaiŠį rudenį tarptautinės jaunimo tobulėjimo programos DofE (The Duke of Edinburgh’s International Award) Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos dalyvių komandai, vadovaujamai socialinės pedagogės Rositos Jankauskaitės ir matematikos mokytojo Giedriaus Žemaičio, Vilniuje vykusioje Apdovanojimų ceremonijoje buvo įteikti sertifikatai, patvirtinantys dalyvavimą programoje, ir bronzos bei sidabro ženkleliai. Bronzos ženkleliais džiaugiasi III kl. gimnazistai Milda Jurgaitytė ir Tautvydas Šerlinskas, sidabro – III kl. gimnazistės Gabija Mockutė, Rugilė Rudgalvytė, Neda Strumylaitė ir GretaVilimaitė.

Lapkričio 20–21 d. kviečiame dalyvauti pirmojoje tokioje virtualioje parodoje, kurioje galėsite įsitraukti į nepaprastus praktinius užsiėmimus kartu su „Atradimų laboratorijomis“, dalyvauti įvairiuose, netradicinių temų renginiuose, išgirsti Lietuvos bei užsienio ekspertų mintis, patirtis ir dar daugiau!

parodamokykla.lt

kas slypi vaistazoliu kraitelejeKretingalės pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniai ir mokytojos aktyviai vykdė etnokultūros projekto „Kas slypi vaistažolių kraitelėje?“ veiklas. Apsilankę Klaipėdos universiteto Botanikos sode pradinukai susipažino su ten augančiais prieskoniniais ir kvepiančiais augalais, mokėsi juos derinti, komponuoti, aptarė jų rinkimo laiką, rinkimo ir džiovinimo ypatybes, vėliau degustavo skanių arbatų bei pasigamino kvepiančių maišelių. Gintauto Grigaičio bityne mokiniai susipažino su senoviniu bitininkystės inventoriumi, žiūrėjo filmą, kuris atskleidė daug bičių gyvenimo ypatybių. Praktinėje dalyje pradinukai patys pasigamino vaškinę žvakę, labai džiaugėsi galimybe pasimatuoti bitininko kostiumą ir iš labai arti pamatyti tikrąjį bičių gyvenimą. Vėliau su dideliu pasimėgavimu gardžiavosi šviežiai išsuktu medumi.

klaipedos adomo brako dailes mokyklos mokiniu darbu paroda veivirzenu jurgio saulio gimnazijos galerijojeSpalio 19 d. sulaukėme svečių iš Klaipėdos, kurie atvežė dailės mokytojų Rimos Baukaitės, Rasos Užpelkytės, Žydrūnės Kriūkaitės–Juciuvienės bei Augustino Burbos mokinių darbų parodą ,,Žaidžiame kurdami“. Tai puiki galimybė mūsų gimnazijos mokiniams pasisemti kūrybinių idėjų, susipažinti su skirtingomis tapybos bei grafikos technikomis. VAIZDO ALBUMAS

fotografiju paroda paryziaus baznyciu sviesaŠvietimo centre eksponuojama Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos fotografijos mokytojo Gintauto Našlėno fotografijų paroda „Paryžiaus bažnyčių šviesa“. Kviečiame apsilankyti. Paroda veiks iki lapkričio 6 d.

2020 10 02 sveikinimas

2020 09 14 saugaus eismo pamokelesVeiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijoje rugsėjo 10d. vyko 1 klasės mokiniams, Pašlūžmio bei Pėžaičių ugdymo skyriaus vaikučiams saugaus eismo pamokėlė. Pamokėlę vedė Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Klaipėdos rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnės Diana Pipirienė, Rasa Matevičienė, Asta Zbarauskienė.

2020 09 25 tarptautine praktine konferencija

118224190 3440449022667549 6473868400534695933 o

2020 09 01 sveikinimas