Renginiai vaikams, tėvams  ir mokytojams, skirti šeimos dienai:

Paskaita ,,Šeimyniniai santykiai paprastai - misija įmanoma!?”

Paskaita „Šeimos santykių branda“

Paskaita ,,Vieta šeimoje – vieta gyvenime“

Paskaita „Tėčio įtaka vaiko gyvenime“

naujienlaiskis

Sveiki, mieli Kolegos! Šeštasis Klaipėdos rajono švietimo centro naujienlaiškis turtingas mokytojų patirtimis ir gausiai papildytu edukacinės patirties banku.

 

 

virtuali mokiniu paroda lipdome is druskines teslosMenas tuo ir įdomus, kad gali pamatyti kitą žmogų iš šono, su juo susitapatinti, nesijausti toks vienišas. Menas leidžia atitrūkti nuo savęs ir rasti išgyvenančių panašius jausmus. (Kino režisierius Šarūnas Bartas)
Virtuali mokinių paroda „Lipdome iš druskinės tešlos“, 57 klasių mokinių darbai. Technologijų mokytoja I. Ruškė. Virtualią parodą rasite paspaudę čia.

2020 05 04 kurybiniu darbu paroda mano mamaBalandžio 23–30 dienomis vyko intensyvus pasiruošimas kūrybinių darbų parodai „Mano mama“.  Ji skirta Motinos dienai paminėti.

Parodai savo darbus ruošė Pėžaičių skyriaus jungtinės grupės ugdytiniai ir 1–4 klasių mokiniai, gimnazijos priešmokyklinės grupės ugdytiniai, 1–4 klasių mokiniai, lankantys logopedines pratybas. Bendradarbiaujant su tėvais siekta ugdyti  mokinių meninius, kūrybinius gebėjimus, saviraišką, įprasminant kalendorinių švenčių džiaugsmą. Tenkinti ir plėtoti vaikų poreikį pažinti, stebėti juos supančią aplinką, jausti ryšį su atbundančia gamta. Mokiniai, kurdami mamyčių portretus iš augalų ir jų motyvų, turėjo puikią progą prisiminti gėlių, medžių, krūmų pavadinimus, pažinti augalo dalis.

Tvaresnė aplinka tiesiogiai siejasi su mūsų kasdien priimamais sprendimais, kur išmetame atliekas, kiek vartojame ir kaip atsakingai gyvename. Balandžio 30 dieną startavo „Atliekų kultūros“ egzaminas. Jame dalyvavo apie 200 Gargždų ,,Vaivorykštės” gimnazijos mokinių, besimokančių pirmose - ketvirtose gimnazijos klasėse. Buvo pateikta 30 uždarų testo klausimų apie atliekų rūšiavimą, tvarumą, ekologiją ir atliekų surinkimo sistemą.

Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijos mokiniai kartu su technologijų mokytoja Raimonda Mickienė sveikina visas mamas artėjančios tarptautinės Motinos dienos proga ir kviečia apsilankyti virtualioje žemės meno kompozicijų parodoje „Tau, Mama“. Širdingai dėkojame mokytojai Raimondai Mickienei ir vaikams už kūrybinius darbus, kuriuose sudėti patys šilčiausi linkėjimai ir emocijos.

naujienlaiskis

Sveiki, mieli Kolegos, baigėsi trečioji nuotolinio mokymo(si) savaitė. Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjas Algirdas Petravičius pasidžiaugė, kad šios savaitės vienas iš išskirtinumų - nesulaukta jokių nusiskundimų iš tėvų, jog kažkas su tuo mokymu yra negerai. Daroma išvada – šaunūs mūsų mokytojai, puikiai tvarkosi!

naujienlaiskisSveiki, mieli Kolegos, jau mėnuo kaip mokote savo mokinius iš namų. Įpratote prie naujų nuotolinio darbo sąlygų. Mokslininkų teigimu, įgūdžiui susiformuoti veiksmą reikia atlikti ne mažiau kaip 20 kartų. Įpratome mes, įprato mokiniai, susitaikė su mokymusi namuose tėvai. Visi tapome geriau vieni kitiems virtualiai pasiekiami ir visi pasiilgome gyvo bendravimo....

2020 04 08 15 21 02 WindowKiekvieną pavasarį Švietimo centro erdves puošdavę Gargždų vaikų ir jaunimo laisvalaikio centro ugdytinių darbai šiemet persikėlė į virtualią erdvę.
Laisvalaikio centro mokytojai ir karantino sąlygomis geba labai kūrybingai dirbti. Pasidžiaukime kartu mokytojų ir vaikų išmone. Ugdytinių darbelius "Šilko potėpiai drobėje" pristato mažylių būrelio "Žiedukai" mokytoja Ineta Sukackienė, stendinio modeliavimo būrelio mokinių darbus ir veiklą - mokytojas Pranas Sungaila.

Mieli Senjorai,
Atėjo išbandymų metas... Bet kiek išbandymų jau būta mūsų kelyje – karas, pokaris, tremtis... Bet atlaikėm, užsigrūdinom, išlikom...

Nepraraskim tikėjimo ir šiandien. Klaipėdos rajono trečiojo amžiaus universiteto tarybos vardu visiems rajono senjorams linkime stiprybės, sveikatos, savitarpio supratimo ir tikėjimo – ateis diena, baigsis karantinas. O mes turime išlikti, nes labai reikalingi esame sau, vaikams, anūkams. Tikėkime – žydės alyvos, o diemedis dar palauks...

„Manau, jog žmogaus pareiga yra dėl nieko
nepulti į neviltį ir visame kame rasti gero“
Blezas Paskalis

Gerbiami Klaipėdos rajono savivaldybės švietimo įstaigų pedagogai, vadovai,

Rekomenduojame atsisiųsti!!! "Skaitmeninės priemonės, nuo...iki..." Atsisiųsti excel dokumentą.

Rekomendacijos dėl mokymosi aplinkų kūrimo mokyklose. Peržiūrėti.

2020 03 20 15 08 08 52 2020 03 20 2 pasitarimas YouTube

2020 m. kovo 18-23 d. vyksta Giedros Aliulienės virtualių transliacijų „EDMODO ir ATVIRKŠČIA PAMOKA nuotoliniam mokymui“ ciklas. Kviečiame peržiūrėti ar prisijungti prie mokymų:

1 dalis įvyko, vaizdo įrašas - https://youtu.be/hpMTELRUmIc , 2 dalis įvyko, vaizdo įrašas - https://youtu.be/ViyYCbRSrug , 3 transliacija vyks 23 d. nuo 9 val. - https://youtu.be/ViyYCbRSrug

daugiau resursų apie EDMODO talpinsime čia - https://krsc.vma.lm.lt/mod/page/view.php?id=136

Kviečiame peržiūrėti kovo 17 d. Jūratės Litvinaitės, mokytojos ekspertės, Vilniaus švietimo pažangos centro švietimo analitikės, virtualią paskaitą „Mokomės kitaip: nuotolinis nenutolina išmokimo“ https://youtu.be/_D1xjyVVCCA

INFORMUOJAME, dėl paskelbtos ekstremalios situacijos ir karantino, Klaipėdos rajono švietimo centro vykdomi renginiai nukeliami į balandžio ar kitus mėnesius.

Karantino metu bus vykdomi tik nuotoliniai renginiai, virtualios paskaitos, kursai, pasitarimai ir pan.

2020 03 12 kvietimas

vaivorykstes gimnazistu sekme protu kovoseVasario 27 dieną Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos moksleiviai: Emilija Ilginytė (IIIc), Justas Kundrotas (IIIc), Gintarė Lamsodytė (IIIe), Marija Stalmokaitė (IIIe), Aušrinė Tverskytė (IVd) ir Haroldas Žalūda (IIId), globojami gimnazijos lituanisčių Zofijos Vaitkuvienės ir Nerijos Valinčienės, dalyvavome protų mūšyje „Lietuvių kalba ir istorija: kelionė šimtmečiais. NUO ANTIKOS IKI MŪSŲ DIENŲ“. Renginys vyko Klaipėdos miesto savivaldybės I. Kanto viešojoje bibliotekoje, kur minimos Lietuvių kalbos dienos.