vaiku vasaros poilsio stovykla pazink patirk pajauskPrasidėjo ilgai lauktos vasaros atostogos. Birželio 13–17 dienomis Kretingalės pagrindinėje mokykloje vyko vaikų vasaros poilsio stovykla „Pažink. Patirk. Pajausk.“. Joje galimybę susipažinti su Klaipėdos apskrityje esančiomis lankytinomis vietomis, dalyvauti edukacinėse veiklose ir ugdyti kūrybiškumą, vaizduotę, turėjo 17 pradinių klasių mokinių. Stovykloje dirbę mokytojai labai stengėsi, kad mokinių atostogos prasidėtų įspūdingai.

2022 m. birželio 23 d. Klaipėdos rajono savivaldybė skelbia konkursą Klaipėdos rajono
švietimo centro direktoriaus pareigoms eiti

anglu kalbos konkursas virtuali paroda focusBe fotografijos sunku įsivaizduoti gyvenimą XXI amžiuje. Fotografuojama daug. Vaizdas tapo nauja komunikacijos priemone, išraiškos būdu. Taigi, sumaniai ir protingai naudojantis šiomis technologijomis, galima mokymo(si) procesą paversti patraukliu, kartu sudarant galimybę mokiniams kūrybiškai veikti. Š.m. gegužės 23 d. - birželio 16 d. vyko anglų kalbos foto konkursas - virtuali paroda "FOCUS". Jame dalyvavo Klaipėdos r. mokyklų 7 – 11 klasių mokiniai. Organizatorius: Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos anglų kalbos mokytoja metodininkė Vilma Žvinklienė, partneriai: Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyrius ir Klaipėdos rajono švietimo centras.Sveikiname prizininkus, dėkojame mokiniams ir jų mokytojams, vertinimo komisijai ir partneriams. Foto - knygą galima ne tik pažiūrėti, bet ir pasiklausyti. https://read.bookcreator.com/nbAvN5QrMXTeqrMsqevMwJRAhO82/kJdkpLP4T4a6QqupJb-PRg 

vaivorykstes gimnazistai pasiruose issukiams tarptautineje konferencijojePavasaris stebina ne tik žalumos, žiedų gausa, permainingais orais, bet ir galimybėmis dalyvauti įvairiuose renginiuose. Ypač daug pasiūlymų pasiekia mokyklas. Mokytojas, galvodamas apie gabių mokinių papildomą lavinimą, saviugdos galimybes, randa laiko ir skatina jaunus žmones išbandyti save ne tik pamokose.

Gegužės 5 dieną Gargždų Vaivorykštės gimnazijos mokiniai dalyvavo tarptautinėje jaunųjų mokslininkų konferencijoje „Iššūkis tyrėjams“, Kauno „Santaros“ gimnazijoje.  Renginys pasirodė patrauklus tikslais: stiprinti mokinių projektinio, tiriamojo, kūrybinio darbo rengimo kompetencijas, plėtoti mokyklų bendradarbiavimą ugdant mokinių dalykines ir bendrąsias kompetencijas, skatinti mokinius argumentuotai ir kūrybiškai spręsti problemas, padėti  sėkmingai pasirengti ateities karjerai, stiprinti ryšius su socialiniais partneriais: aukštosiomis mokyklomis, verslo įmonėmis. Šiuolaikiniame gyvenime minėti dalykai labai reikalingi.