Respublikinė konferencija
"Ugdymo turinio integracija vedanti į atnaujintą turinį"
2022m. gegužės 20 d. 11 val. vyks nuotoliniu būdu

PLAČIAU ČIA>>>

vaivorykstes gimnazistai pasiruose issukiams tarptautineje konferencijojePavasaris stebina ne tik žalumos, žiedų gausa, permainingais orais, bet ir galimybėmis dalyvauti įvairiuose renginiuose. Ypač daug pasiūlymų pasiekia mokyklas. Mokytojas, galvodamas apie gabių mokinių papildomą lavinimą, saviugdos galimybes, randa laiko ir skatina jaunus žmones išbandyti save ne tik pamokose.

Gegužės 5 dieną Gargždų Vaivorykštės gimnazijos mokiniai dalyvavo tarptautinėje jaunųjų mokslininkų konferencijoje „Iššūkis tyrėjams“, Kauno „Santaros“ gimnazijoje.  Renginys pasirodė patrauklus tikslais: stiprinti mokinių projektinio, tiriamojo, kūrybinio darbo rengimo kompetencijas, plėtoti mokyklų bendradarbiavimą ugdant mokinių dalykines ir bendrąsias kompetencijas, skatinti mokinius argumentuotai ir kūrybiškai spręsti problemas, padėti  sėkmingai pasirengti ateities karjerai, stiprinti ryšius su socialiniais partneriais: aukštosiomis mokyklomis, verslo įmonėmis. Šiuolaikiniame gyvenime minėti dalykai labai reikalingi.

erasmus projekto a cultural heritage a great future dalyviu susitikimas kretingaleje2022 m. balandžio 25–29 d. Kretingalės pagrindinėje mokykloje įvyko 4-asis tarptautinio Erasmus+ projekto “ A cultural heritage a great future” dalyvių susitikimas. Mus aplankė svečiai iš Rumunijos ir Turkijos, o dalyviai iš Ispanijos, dėl susidariusios karinės situacijos Ukrainoje, neatvyko.

respublikinio projekto sutinku pagal ruba islydziu pagal kalba darbu paroda.jpg2