regionine metodine diena integruotas ugdymas mokinio sekmeiKiekvienas pedagogas supranta tobulėjimo reikšmę ir svarbą. Tam, kad mokytojai lengviau tobulėtų savo profesinėje srityje, būtina dalintis gerąja patirtimi.

Kaip tik todėl balandžio 29 dieną Kretingalės pagrindinės mokyklos metodinė taryba organizavo regioninę metodinę dieną ,,Integruotas ugdymas – mokinio sėkmei”, kurios metu pedagogai dalinosi gerąja patirtimi apie integruoto ugdymo taikymą mokymo procese.

2021 m. Lietuvos vaikų ir moksleivių – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų – konkurso „Tramtatulis“ Klaipėdos rajono savivaldybės rato dalyvių koncertas

 

Veiviržėnų J. Šaulio gimnazijos 8–IIIg klasių  mokinių kūrybinių darbų paroda „Baltų ženklai“

Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos ir VŠĮ Klaipėdos rajono amatų centro jaunieji keramikai sveikina mamytes Mamų dienos proga.

patyriminis integruotas ugdymas naturalus procesas bet ar taikomas daugelyje lietuvos mokykluIlgainiui tęsiantis nuotoliniam  ugdymui Klaipėdos rajono Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijos pradinių klasių mokytojai planuodami ugdymo turinį džiaugiasi, kad jau 5 metai iš eilės rengia integruotus metinius teminius planus. Kodėl džiaugiasi ir ką tai duoda?

Balandžio 6 dieną Gargždų „Minijos“ progimnazijoje vyko jau tradicine tapusi metodinė diena „Savi-saviems“. Progimnazijos mokytojai ir pagalbos mokiniui specialistai skaitė 30 pranešimų, kuriuose pristatė, kaip sekasi įgyvendinti ugdymo turinį mokant mokinius nuotoliniu būdu.

gimnazistai zaliosios olimpiados odisejos dalyviaiŽalioji olimpiada – tai jau penktus metus vykstantis konkursas, kurio pagrindinis siekis – atkreipti dėmesį į ekologines problemas, praktiškai prisiliesti prie to, kas lemia aplinkai draugišką gyvenseną. Džiugu, jog prie šiais metais organizuojamos „Žaliosios olimpiados odisėjos“ prisijungė Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos chemijos ir biologijos mokytojos su mokiniais ir pasiryžo leistis į aplinkosauginę kelionę.

Naujam gyvybės ratui bunda jau gamta...
Vėl šypsos pumpurai ir mėlynos žibutės,
Užlies tuoj pievas ir palaukes žaluma,
O sielą - šviesios viltys ir laukimas...

 

Šv. Velykų džiaugsmo ir palaimos!
Klaipėdos rajono švietimo centro kolektyvas

Įgyvendiname kvalifikacijos tobulinimo programą „Klasės vadovo darbo organizavimas“.

Norėdami geriau atliepti Jūsų lūkesčius, prašome atsakyti į anketoje pateiktus klausimus.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScaokTXf_dx3EXMcAOSycN97cEvPA9LsvNNReImxudRSVG1Aw/viewform

E-leidinio „Šokio vingrybės virtualioje erdvėje“ pristatymas

Join Zoom Meeting https://us02web.zoom.us/j/82630510100?pwd=enA3SkVFUGVaakNrWCtsdGcrLzJvdz09

Meeting ID: 826 3051 0100 Passcode: 928380

2021 metų. kovo 24 d. nuo 10 val.

Edukacinė paskaita „Velykų prasmės – krikščionio gyvenime“

Lektorė: Ona Juozaitienė, lektorė,socialinių mokslų magistrė.

  • Velykos - krikščionybės esmė vienijanti katalikus, provoslavus, protestantus, liuteronus.
  • Velykų tradicijos mūsų gyvenime. Ar tikrai žinome tikrąsias Velykų slėpinio prasmes?
  • Velykos pagal Katalikų Bažnyčios mokymą.
  • Gavėnia – Pelenų diena – Verbų sekmadienis – Didysis Ketvirtadienis – Didysis Penktadienis – Didysis Šeštadienis VELYKNAKTIS – VELYKŲ ŠVENTĖ.

Tiesioginė paskaitos transliacija internetu:

 

tavo idejaKovo mėnesį vyksta balsavimas dėl gyventojų idėjų. Visą susijusią informaciją rasite čia - https://www.klaipedos-r.lt/index.php?2013180982

Tris dienas vyko gyvi pateiktų idėjų pristatymai - https://www.klaipedos-r.lt/index.php?105708626

Visas idėjas galite rasti čia - https://www.arcgis.com/apps/Shortlist/index.html?appid=605c1ae4ce8e454c95f8ab66a6015a96

Elektorinis balsavimas čia - https://apklausa.klaipedos-r.lt

Raginame balsuoti elektoriniu būdu. Tačiau, tie gyventojai, kurie elektoriniu būdu balsuoti negali ar nenori, turi galimybę atsispausdinti popierinį balsavimo biuletenį, jį užpildyti ir, įdėjus į voką, įmesti į prie savivaldybės ar seniūnijos esančią pašto dėžutę.

 

tarptautinis start projektasJau keletą metų iš eilės vyksta tarptautinis StarT projektas. Tai yra Suomijos universitetų iniciatyva 2018m. gavusi tarptautinį „Global Best Awards 2018“ apdovanojimą už geriausią STEM švietimo iniciatyvą. StarT projektas 2020-2021 vyksta keliais etapais. Pirmasis etapas vyksta Lietuvoje, organizuoja Kauno „Santaros“ gimnazija. Šiame etape turime išrinkti tris geriausius projektus ir tris gerąsias praktikas, kuriomis dalinasi pedagogai. Nugalėtojai, toliau dalyvauja antrame etape Suomijoje.