tolerancijos diena veivirzenu jurgio saulio gimnazijojeTarptautinė Tolerancijos diena buvo paminėta  Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijoje. Šiais metais Tolerancijos dienos simbolis – Tolerancijos miestas. Žodis Tolerancija - pakantumas kitam, kitokiam. Naudojant šį simbolį tolerancijos dienai darželio ir mokyklos vaikai  darė, piešė įvairiausius namelius, apie kuriuos svajoja, kuriuose norėtų gyventi, įvardindami pavadinimus: PAGARBOS, DRAUGYSTĖS, PAKANTUMO, SUPRATINGUMO ir kt.

Klaipėdos r. Endriejavo pagrindinės mokyklos mokiniai dalyvavo respublikiniame 5-8 klasių anglų kalbos, dailės ir muzikos projekte "Let's sing 2021". Projekto veiklos skatino mokinius tobulinti anglų kalbos žinias, plėtoti kūrybinės raiškos gebėjimus per dailės ir muzikos menų formas, sustiprino mokytojų bendradarbiavimą. Mokinius projekto veikloms parengė mokytojos Eglė Skolevičienė (anglų k.), Edita Jurkaitienė (dailė) ir Aida Košaitienė (muzika).

 

Klaipėdos rajono bendrojo ugdymo mokyklų 7–8 ir 9–10 (i–ii) klasių mokinių virtualaus Anglų kalbos viešojo kalbėjimo konkurso NUOSTATAI

Klaipėdos rajono bendrojo ugdymo mokyklų pradinių klasių mokinių anglų kalbos konkurso ,,Mega minds” NUOSTATAI

2021 m. lapkričio 3-4 d. 13.00 val. – 16.00 val.

Join Zoom Meeting

https://us02web.zoom.us/j/86071160531?pwd=eG9PUFU5ZWZHdUVTTk5IMU9HK2MxUT09

Meeting ID: 860 7116 0531 Passcode: 804977

 

Konferenciją bus galima stebėti youtube kanale:

3 d. https://youtu.be/Sq_aklyzBZ8

4 d. https://youtu.be/DhqZ33HSKqw

 

konferencija itrauktis svietime issukiai ir galimybes

Klaipėdos rajono švietimo bendruomenę – švietimo įstaigų vadovus ir jų pavaduotojus ugdymui, mokytojus, švietimo pagalbos specialistus, mokytojo padėjėjus -  kviečiame į informacinę konferenciją „Įtrauktis švietime. Iššūkiai ir galimybės“.  Susipažinkite su konferencijos programa, registruokitės ir aktyviai joje dalyvaukite.

2021 M. ŽEMAITIJOS REGIONO MOKYKLŲ PASAKORIŲ ŠVENTĖS-KONKURSO, SKIRTO MOKYTOJOS DAIVOS TOLIUŠIENĖS ATMINIMUI, NUOSTATAI.

seminaras emocinio imitavimo metodas muzikinio ugdymo kurybiskumo ir bendrazmogisku vertybiu dialogasSpalio 15 d. Gargždų muzikos mokykloje vyko lektorės Lolitos Jolantos Navickienės seminaras „Emocinio imitavimo metodas: muzikinio ugdymo, kūrybiškumo ir bendražmogiškų vertybių dialogas”. Seminaro turinys ne tik remėsi švietimo aktualijomis - apėmė įtraukties, emocinio raštingumo, atnaujintame ugdymo turinyje naujai apibrėžiamų mokinio kompetencijų temas, bet ir teoriškai bei praktiškai atskleidė metodo naudą ugdant mokinių muzikinius gebėjimus, asmenines vertybes, pasitikėjimą savimi bei auginant pedagoginį dvasingumą.

svietimo centre bobu vasaraGargždų lopšelio-darželio "Naminukas" Kvietinių skyriaus 4-6 m. mišrios priešmokyklinės grupės ugdytinių darbų paroda "Voriukų darbymetis". Mokytoja - Laima Radzevičienė. Kviečiame pasižvalgyti.

Jau startavo Geros savijautos programa: mokyklos kviečiamos  registruotis atrinktoms veikloms, skirtoms mokinių savijautai gerinti, stiprinti bendravimo bei bendradarbiavimo įgūdžiams. Ši programa yra viena iš Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos parengto pagalbos plano, skirto kompensuoti per pandemiją patirtus mokymosi praradimus, priemonių.

saugaus eismo pamokele 1Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijoje rugsėjo 7d. vyko saugaus eismo pamokėlė priešmokyklinės grupės vaikučiams, 1-4 klasių mokiniams, bei Judrėnų ugdymo skyriaus vaikučiams. Pamokėlę vedė Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Klaipėdos rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnės Diana Pipirienė, Asta Zbarauskienė. Pamokėlės metu pareigūnės su vaikais kalbėjosi ir atliko praktines užduotis apie saugų elgesį kelyje, kur ir kaip galima pereiti gatvę, kaip elgtis autobuse ir iš jo išlipus, kodėl važiuojant automobiliu reikia prisisegti saugos diržą, kaip saugiai važiuoti dviračiu, paspirtuku. Priminė vaikams,  jog gatvėje ir kelyje svarbiausia neskubėti, ragino juos būti atsakingais, drausmingais, atidžiais, atsargiais ir pastabiais eismo dalyviais.

jubiliejineje dofe programos ceremonijoje ir vaivorykstes gimnazistes 01Rugpjūčio 23 ir 24 dienomis Vilniaus universiteto botanikos sode vyko „The Duke of Edinburgh's International Award” (DofE) programos apdovanojimų ceremonija, kurios dalyviais tapo ir „Vaivorykštės“gimnazistės. Šventė subūrė visus programos dalyvius, jų mokytojus, savanorius ir kitus programą palaikančius žmones iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių. Per dvi dienas 300 jaunų žmonių iš visos Lietuvos buvo apdovanoti aukso, sidabro ir bronzos lygio ženkleliais ir tarptautiniais sertifikatais. DofE apdovanojimus įteikė Švietimo, mokslo ir sporto viceministrai Ramūnas Skaudžius ir Agnė Kudarauskienė, Jungtinės Karalystės gynybos atašė Steve Gleisinger ir Britų pramonės ir prekybos rūmų steigėjas Lietuvoje, Karalienės Elžbietos II apdovanotas Britų imperijos ordinu, Chris Butler.

kurybiniu darbu paroda nauji bateliai mamyteiGargždų lopšelio-darželio „Naminukas“ Kvietinių skyriaus 4–7 m. mišrios priešmokyklinės grupės ugdytinių kūrybinių darbų paroda „Nauji bateliai mamytei“