Nuo rugpjūčio 21 d. Klaipėdos rajono švietimo centrui vadovauja nauja direktorė -
Virginija Kazakauskienė.

Kontaktinė informacija:

  • Telefono numeris: +370 615 33236
  • Elektroninio pašto adresas:

samoningumo menuo be patyciu 2023 mano sekmes istorijaDaug smagiau padovanoti kitam šypseną nei sukelti skausmą ar liūdesį. Nebūkime pikti, šypsokimės, ir pasaulis nušvis ryškiomis spalvomis. Ten, kur šypsomės vieni kitiems, vietos patyčioms nėra. Viena iš didžiausių šių laikų problemų- patyčios. Tai paauglių gyvenimo kasdienybė. Daugeliui moksleivių atrodo, jog tai įprasta, normalu ir jie to nesureikšmina. Tačiau tiems, iš kurių šaiposi, gyvenimas tampa nepakenčiamas. Patyčios paprastai vyksta tuomet, kai yra stebėtojų būrys. Būtent patyčias stebinčių žmonių elgesys lemia, ar patyčios bus sustabdytos, ar  atvirkščiai- paskatintos toliau tęstis.

Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai organizavo akrosticho konkursą, skirtą Lietuvių kalbos dienoms ir Lietuvos vardo dienos paminėjimui. Kviečiame į virtualią parodą!

tevystes igudziu mokymai 1Tėvystės įgūdžių mokymo programos tėvams tikslas - gerinti šeimos narių socialines emocines kompetencijas, bendravimą tarpusavyje, stiprinant vaikų bei jų šeimos narių psichikos sveikatą.

Tėvystės įgūdžių programos metu susipažinsime su amžiaus tarpsnio ypatumais ir jų įtaka vaiko elgesiui, mokysimės veiksmingų bendravimo su vaikais būdų, emocijų atpažinimo ir lavinimo metodų, lavinsime tėvų pozityvios disciplinos taikymo įgūdžius. Užsiėmimų metu vyks diskusijos, bus dirbama porose ir mažose grupėse, aptariamos probleminės situacijos ir ieškoma bendrų atsakymų, sprendžiant jas, gilinamos teorinės žinios apie tėvystę. Užsiėmimų metu bus stiprinamas tėvų pasitikėjimas savimi ir gebėjimu auklėti vaikus.

Kviečiame jungtis ir paminėti šią dieną klasėse, mokyklose, šeimose, su daugais, gyvai ar nuotoliu, nes SEU yra skirtas visiems.
  • SEU padeda mums visiems kurti geresnes bendruomenes ir pasaulį. Kartu mažais žingsneliai galime nueiti labai toli!
  • Tarptautinė SEU diena skirta vienyti viso pasaulio žmones, kurie neabejingi socialiniam ir emociniam ugdymui.
  • Lauksime Jūsų #SEUdiena nuotraukų ir įspūdžių.

 kovo 10 diena tarptautine seu diena

tarptautinis vokieciu kalbos edukacinis projektas pasimatymas su berlynuTarptautinis vokiečių kalbos edukacinis projektas „Pasimatymas su Berlynu“ gimė Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijoje. Pagrindine ašimi tapo reali Gimnazijos mokinių kelionė į Vokietijos sostinę Berlyną 2023 vasario 6-8 d. Projekte dalyvavo 49 Gimnazijos moksleiviai iš 6-11 klasių ir 3 mokytojos: vokiečių kalbos- Vilija Bakutienė, IT – Daiva Kačinskienė, lietuvių kalbos – Donata Jocytė. Kelionėje mus lydėjo 2 tėvelių bendruomenės atstovai.

Kviečiame dalyvauti tarptautinėje mokslinėje-praktinėje konferencijoje „Kalbos sutrikimų prevencija ir holistinė pagalba ikimokyklinio amžiaus vaikui“. PRELIMINARI PROGRAMA
Registruotis prašome iki kovo 10 d. (užpildant registracijos formą).
Registracijos nuoroda (forma):  https://bit.ly/3I1mhZh

paroda pasitinkant vasario 16 ajaDėkojame Vėžaičių pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyrių ir Priekulės vaikų lopšelio-darželio vaikams, mokytojams ir tėveliams už parodas „Teskamba laisvės žodžiai“ ir „Keliauju po Lietuvą“, kurios pakelia mūsų visų laisvą tautinę dvasią pasitinkant Vasario 16-ąją – Lietuvos valstybės atkūrimo dieną.

 

jurgis saulys lietuvisku leidiniu redaktorius klaipedoje1923 metais gegužę, grįžus į Kauną iš Italijos, kur dvejus su puse metų išbuvo Lietuvos atstovu, Jurgiui Šauliui pasiūlyta persikelti į Klaipėdą ir organizuoti lietuviškos spaudos leidimą Klaipėdos krašte. Po 1923 metų sausio ,,sukilimo“ Mažojoje Lietuvoje labiausiai trūko prolietuviškos spaudos. Jurgis Šaulys redaktoriumi Klaipėdoje išbuvo iki 1925 m. https://www.veivirzenugimnazija.lt/jurgis-saulys-lietuvisku-leidiniu-redaktorius-klaipedoje/

2023 m. vasario 10 d. Klaipėdos rajono savivaldybė skelbia konkursą Klaipėdos rajono švietimo centro direktoriaus pareigoms eiti.

KONKUSO SKELBIMAS, POTVARKIS IR KITI DOKUMENTAI

Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos jaunųjų keramikų virtuali paroda "Laisvės angelai". Mokinių kūrybinius darbus parodai parengė dailės mokytoja metodininkė Alva Giržadienė.