tavo idejaKovo mėnesį vyksta balsavimas dėl gyventojų idėjų. Visą susijusią informaciją rasite čia - https://www.klaipedos-r.lt/index.php?2013180982

Tris dienas vyko gyvi pateiktų idėjų pristatymai - https://www.klaipedos-r.lt/index.php?105708626

Visas idėjas galite rasti čia - https://www.arcgis.com/apps/Shortlist/index.html?appid=605c1ae4ce8e454c95f8ab66a6015a96

Elektorinis balsavimas čia - https://apklausa.klaipedos-r.lt

Raginame balsuoti elektoriniu būdu. Tačiau, tie gyventojai, kurie elektoriniu būdu balsuoti negali ar nenori, turi galimybę atsispausdinti popierinį balsavimo biuletenį, jį užpildyti ir, įdėjus į voką, įmesti į prie savivaldybės ar seniūnijos esančią pašto dėžutę.

 

tarptautinis start projektasJau keletą metų iš eilės vyksta tarptautinis StarT projektas. Tai yra Suomijos universitetų iniciatyva 2018m. gavusi tarptautinį „Global Best Awards 2018“ apdovanojimą už geriausią STEM švietimo iniciatyvą. StarT projektas 2020-2021 vyksta keliais etapais. Pirmasis etapas vyksta Lietuvoje, organizuoja Kauno „Santaros“ gimnazija. Šiame etape turime išrinkti tris geriausius projektus ir tris gerąsias praktikas, kuriomis dalinasi pedagogai. Nugalėtojai, toliau dalyvauja antrame etape Suomijoje.

virtuali modeliu paroda vasario 14 d proga su meile modeliavimuiGargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos mokinių kūrybinių darbų virtuali paroda „Su meile modeliavimui“ https://youtu.be/puwLPuji6rY

Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos ir jos skyrių bendruomenė sveikina visus artėjančio atkurtos Lietuvos gimtadienio proga!
Vasario 16-ajai skirtuose kūrybiniuose darbuose nugulė vaikų ir mokinių mintys, jausmai, vertybės, atspindinčios laisvos valstybės svarbą, meilę tėvynei.
Laisvė - tarsi lengvas baltas angelas. Tačiau tam, kad galėtum šiandien laisvai kurti, buvo reikalinga kova ir pasipriešinimas.
Kviečiame kartu su Veiviržėnų gimnazijos bendruomene pasidžiaugti mums visiems svarbia švente.
Darbus virtualiai parodai parengė dailės mokytoja metodininkė Alva Giržadienė.

mentorystes programos technologiju vedliai geroji patirtis mokytoju skaitmeninio rastingumo kompetenciju tobulinimuiSausio 25 d. Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos pradinio ugdymo mokytojos metodininkės Jolanta Gilvonauskienė, Vaidutė Mažeikienė ir Vilma Stonkienė pristatė technologinės kūrybos mentorystės programos „Technologijų vedliai“ gerąją patirtį Klaipėdos rajono mokytojams.

mokytojau jums pertrauka savipagalbos grupe pedagogams 2021 m vasario kovo men nuotoliniu buduMokytojo darbas visada buvo keliantis daug iššūkių, tačiau pandemijos akivaizdoje atsiradęs nuotolinis ugdymas, daugeliui pedagogų tapo nuolatine kova su kasdien besikeičiančiomis sąlygomis ir kaskart vis naujais iššūkiais. Kasdien patiriamas stresas neigiamai veikia ne tik emocinę būseną ir darbingumą, bet ir fizinį kūną bei sveikatą. Kad mokytojas būtų pajėgus įveikti kasdienos iššūkius, tinkamai pasirūpinti vaikų poreikiais, pirmiausiai jis turi pasirūpinti savo emocine būsena. Tai turėtų tapti tokiu pat įpročiu, kaip išsivalyti dantis. Kasdien. Dažnai klaidingai galvojama, kad tai varginantis ir daug pastangų reikalaujantis darbas. Tai – mitas. Tam, kad pasirūpinti savo emocine būsena, atstatyti resursus po sunkios darbo dienos, pakanka skirti 10-30 min. savo laiko.

2021 m. vyks Lietuvos vaikų ir moksleivių – liaudies kūrybos atlikėjų – konkursas „Tramtatulis“. Siekiant kuo geriau jam pasirengti, sudaryti galimybes jo dalyviams bei mokytojams tobulinti etninės kultūros žinias, folkloro ir jo atlikimo įgūdžius, sausio 19 d. Lietuvos nacionalinis kultūros centras rengia nuotolinį seminarą. Seminaras skiriamas pradedantiesiems mokytojams, folkloro kolektyvų vadovams – pirmą kartą ar antrą dalyvausiantiems konkurse.

PLAČIAU SKAITYKITE ČIA: https://www.evernote.com/l/AaThm8fi1LhJDof6xauPwZZr-KYul_M-SsM/

Klaipėdos rajone metų pabaigoje startavo Dalyvaujamasis biudžetas. Gyventojų idėjų, kaip pagerinti savo gyvenamąją aplinką, bus laukiama dar visą sausį. Vėliau už jas balsuos visi rajono gyventojai, o išrinktas geriausiai finansuos ir įgyvendins Klaipėdos rajono savivaldybė. Pasak Šiaulių ir Kretingos savivaldybių atstovų, kuriose dalyvaujamasis biudžetas jau įsibėgėjęs, pirmieji žingsniai visuomet sudėtingiausi, tačiau gyventojų iniciatyvų nauda yra neabejotina – Šiauliuose ant Rėkyvos ežero tilto buvo įrengta apžvalgos aikštelė, viename miesto parkų bus įrengta riedučių ir dviračių trasa. Kretingoje – daugiausiai gyventojų palaikymo sulaukė iš žemės trykštantis fontanas, laisvalaikio bei poilsio zonos su treniruokliais.

SKAITYTI PLAČIAU: https://www.klaipedos-r.lt/index.php?4252630106

nominacija uz inovatyvia ir atsidavusia veikla karantino laikotarpiuŠiandien švietimo centro kolektyvą pasiekė Klaipėdos rajono savivaldybės mero Broniaus Markausko e-laiškas, kurio turiniu norime pasidalinti su rajono mokytojų bendruomene.

„Su džiaugsmu noriu Jums pranešti, kad šiemet švietimo kategorijoje „Už inovatyvią ir atsidavusią veiklą karantino laikotarpiu“ padėka atitenka Klaipėdos rajono švietimo centrui. Nuoširdžiai dėkoju visiems už Jūsų darbą ir indėlį prisidedant prie mūsų gražaus rajono garsinimo“.

Dėl karantino šiemet gintaru inkrustuotos dailininko Vytauto Karčiausko rankų darbo statulėlės bus įteiktos kai situacija stabilizuosis.

Klaipėdos rajono savivaldybės informacija: "Meras dėkoja garsinantiems Klaipėdos rajoną"

kretingales pagrindines mokyklos mokiniai olimpinis menuo 2020 prizininkai,,Olimpinis mėnuo“ – jau trečią sezoną vykęs Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos, Sveikatos apsaugos ministerijos ir Lietuvos tautinio olimpinio komiteto projektas, skirtas pradinių klasių moksleiviams. Iniciatyvos tikslas – skatinti vaikų fizinį aktyvumą, supažindinti su sveikos gyvensenos principais, padėti išmokti atpažinti savo emocijas bei kokybiškai ilsėtis.

priekules ievos simonaitytes gimnazijos iii g klases mokiniu kurybiniu darbu virtuali paroda zolynu skirtukaiSulaukti pilką žiemos dieną mokinių darbų su lietuviškais žolynais – tai tarsi išgirsti aidą iš mokytojų vasaros mokymų, kai skambėjo juokas, netilo pokalbiai su kolegomis po kelis mėnesius trukusio karantino. Vasaros laisvė buvo trumpa, tačiau įsimintina prasmingais, širdžiai artimais užsiėmimais.

Gruodžio 12 dieną dvi gimnazijos mokinės - Erika Jakovlevaitė ir Kotryna Liutkutė – vadovaujamos bioliogijos mokytojos Raimondos Kundrotienės, dalyvavo renginyje  ,,Idėjų mugė”, kurį nuotoliniu būdu organizavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras. Jo metu išklausė paskaitas: „Tiriamasis darbas mokykloje“ (dr. Ieva Šablevičiūtė-Visockienė) ir „Kaip tinkamai parengti tiriamąjį darbą mokinių nacionaliniams ir tarptautiniams konkursams“ (dr. Vladas Vansevičius). Šis jau tradiciniu tapęs renginys – puiki galimybė pasitikrinti savo mokslinės idėjos perspektyvumą bei gauti naudingų patarimų.