Informaciniai laiškai

2021 M. ŽEMAITIJOS REGIONO MOKYKLŲ PASAKORIŲ ŠVENTĖS-KONKURSO, SKIRTO MOKYTOJOS DAIVOS TOLIUŠIENĖS ATMINIMUI, NUOSTATAI.

seminaras emocinio imitavimo metodas muzikinio ugdymo kurybiskumo ir bendrazmogisku vertybiu dialogasSpalio 15 d. Gargždų muzikos mokykloje vyko lektorės Lolitos Jolantos Navickienės seminaras „Emocinio imitavimo metodas: muzikinio ugdymo, kūrybiškumo ir bendražmogiškų vertybių dialogas”. Seminaro turinys ne tik remėsi švietimo aktualijomis - apėmė įtraukties, emocinio raštingumo, atnaujintame ugdymo turinyje naujai apibrėžiamų mokinio kompetencijų temas, bet ir teoriškai bei praktiškai atskleidė metodo naudą ugdant mokinių muzikinius gebėjimus, asmenines vertybes, pasitikėjimą savimi bei auginant pedagoginį dvasingumą.

konferencija itrauktis svietime issukiai ir galimybes

Klaipėdos rajono švietimo bendruomenę – švietimo įstaigų vadovus ir jų pavaduotojus ugdymui, mokytojus, švietimo pagalbos specialistus, mokytojo padėjėjus -  kviečiame į informacinę konferenciją „Įtrauktis švietime. Iššūkiai ir galimybės“.  Susipažinkite su konferencijos programa, registruokitės ir aktyviai joje dalyvaukite.

svietimo centre bobu vasaraGargždų lopšelio-darželio "Naminukas" Kvietinių skyriaus 4-6 m. mišrios priešmokyklinės grupės ugdytinių darbų paroda "Voriukų darbymetis". Mokytoja - Laima Radzevičienė. Kviečiame pasižvalgyti.

sveikiname visus mokytojus su tarptautine mokytoju diena

paroda ka kalba sirdis

Jau startavo Geros savijautos programa: mokyklos kviečiamos  registruotis atrinktoms veikloms, skirtoms mokinių savijautai gerinti, stiprinti bendravimo bei bendradarbiavimo įgūdžiams. Ši programa yra viena iš Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos parengto pagalbos plano, skirto kompensuoti per pandemiją patirtus mokymosi praradimus, priemonių.

saugaus eismo pamokele 1Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijoje rugsėjo 7d. vyko saugaus eismo pamokėlė priešmokyklinės grupės vaikučiams, 1-4 klasių mokiniams, bei Judrėnų ugdymo skyriaus vaikučiams. Pamokėlę vedė Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Klaipėdos rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnės Diana Pipirienė, Asta Zbarauskienė. Pamokėlės metu pareigūnės su vaikais kalbėjosi ir atliko praktines užduotis apie saugų elgesį kelyje, kur ir kaip galima pereiti gatvę, kaip elgtis autobuse ir iš jo išlipus, kodėl važiuojant automobiliu reikia prisisegti saugos diržą, kaip saugiai važiuoti dviračiu, paspirtuku. Priminė vaikams,  jog gatvėje ir kelyje svarbiausia neskubėti, ragino juos būti atsakingais, drausmingais, atidžiais, atsargiais ir pastabiais eismo dalyviais.

jubiliejineje dofe programos ceremonijoje ir vaivorykstes gimnazistes 01Rugpjūčio 23 ir 24 dienomis Vilniaus universiteto botanikos sode vyko „The Duke of Edinburgh's International Award” (DofE) programos apdovanojimų ceremonija, kurios dalyviais tapo ir „Vaivorykštės“gimnazistės. Šventė subūrė visus programos dalyvius, jų mokytojus, savanorius ir kitus programą palaikančius žmones iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių. Per dvi dienas 300 jaunų žmonių iš visos Lietuvos buvo apdovanoti aukso, sidabro ir bronzos lygio ženkleliais ir tarptautiniais sertifikatais. DofE apdovanojimus įteikė Švietimo, mokslo ir sporto viceministrai Ramūnas Skaudžius ir Agnė Kudarauskienė, Jungtinės Karalystės gynybos atašė Steve Gleisinger ir Britų pramonės ir prekybos rūmų steigėjas Lietuvoje, Karalienės Elžbietos II apdovanotas Britų imperijos ordinu, Chris Butler.

2021 08 31 01

kurybiniu darbu paroda nauji bateliai mamyteiGargždų lopšelio-darželio „Naminukas“ Kvietinių skyriaus 4–7 m. mišrios priešmokyklinės grupės ugdytinių kūrybinių darbų paroda „Nauji bateliai mamytei“

 

regionine metodine diena integruotas ugdymas mokinio sekmeiKiekvienas pedagogas supranta tobulėjimo reikšmę ir svarbą. Tam, kad mokytojai lengviau tobulėtų savo profesinėje srityje, būtina dalintis gerąja patirtimi.

Kaip tik todėl balandžio 29 dieną Kretingalės pagrindinės mokyklos metodinė taryba organizavo regioninę metodinę dieną ,,Integruotas ugdymas – mokinio sėkmei”, kurios metu pedagogai dalinosi gerąja patirtimi apie integruoto ugdymo taikymą mokymo procese.

2021 m. Lietuvos vaikų ir moksleivių – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų – konkurso „Tramtatulis“ Klaipėdos rajono savivaldybės rato dalyvių koncertas

 

Veiviržėnų J. Šaulio gimnazijos 8–IIIg klasių  mokinių kūrybinių darbų paroda „Baltų ženklai“

Pokategorės