Sausio 22d. Gargždų  ,,Kranto” pagrindinės  mokyklos aktų salėje įvyko Albino Klizo knygos ,,Išlindęs iš kanapių'' pristatymas, kuriame dalyvavo Klaipėdos rajono Trečiojo amžiaus universiteto Kultūros ir menų  fakulteto klausytojai. Renginį organizavo Klaipėdos rajono švietimo centro darbuotojai.

Į gausiai universiteto studentų užpildytą salę atvyko ir Klaipėdos rajono meras Vaclovas Dačkauskas. Meras pasveikino rajono senjorus ir pasidžiaugė, kad jie turi galimybę turiningai veiklai. Popietę vedė Gargždų J.Lankučio viešosios bibliotekos direktorius Juozas Gutauskas ir  direktoriaus  pavaduotoja Diana Ciparienė.

Džiaugiamės, sulaukę Gargžduose Trečio Amžiaus Universiteto (TAU), kuriame veikia net 6 fakultetai. Susirinko daugiau nei du šimtai žmonių. Tokia klausytojų gausa nustebino universiteto įkūrėjus.

Kraštotyros ir turizmo fakultetą, kurio dekanė „ Kranto“ pagrindinės mokyklos mokytoja Sigita Ivanauskienė, lanko 59 klausytojai. Užsiėmimai vyksta po du kartus per mėnesį.

Trečiadienį duris atvėrė Klaipėdos rajono švietimo centro įsteigtas Trečiojo amžiaus universitetas (TAU). Siekti mokslo pageidauja stulbinamas rajono gyventojų skaičius – daugiau nei 200.

Populiariausias – dvasinio tobulėjimo ir psichologijos fakultetas

Klaipėdos rajono švietimo centro direktorė Ramutė Sirutienė nurodė, kad studijuoti panoro 205 vyresnio amžiaus žmonės. Nemažai jų užsiregistravo į du ar net tris fakultetus.

Gargždų TAU veiks dvasinio tobulėjimo ir psichologijos, fizinio aktyvumo ir sveikos gyvensenos, kultūros ir menų, kraštotyros ir turizmo, užsienio kalbų ir informacinių technologijų fakultetai.

Gargždų TAU pradeda studijas

Trečiadienio vakarą į Gargždų kultūros centrą susirinko gausus būrys senjorų, atsiliepusių į kvietimą, nepaisant amžiaus ir gyvenimiškos patirties įgyti naujų žinių, bendrauti, keliauti, kitaip tariant, pasijusti naudingais ir įdomiais žmonėmis. Trečiojo amžiaus universitetas (TAU) sudaro puikias sąlygas vyresniojo amžiaus žmogaus saviraiškos ir jo polinkių sklaidai.

Pateikiame spalio 23 d. preliminarius TAU klausytojų sąrašus. Dėl netikslumų ir papildymų sąrašuose kreipkitės: ŠC metodininkas Julius Adomkus, tel. 8 686 87298, el.p.