Atnaujintas ugdymo turinys

pradedami skelbti baigiamieji atnaujinamu mokymosi programu projektaiNacionalinė švietimo agentūra (NŠA) finalizavo ir pristato priešmokyklinio ugdymo programos projektą. Tai žymi, jog mokymosi programų atnaujinimas pasiekė naują etapą – pradedami skelbti baigiamieji programų projektai, kurie bus teikiami Švietimo, mokslo ir sporto ministerijai tvirtinti.

„Planuojame iki birželio paskelbti baigiamąsias bendrųjų programų projektų versijas, kurias po ilgų, išsamių diskusijų, švietimo bendruomenės teiktų pasiūlymų parengė iš mokytojų praktikų bei mokslininkų sudarytos rengėjų grupės, – teigia NŠA direktorė Rūta Krasauskienė. – Šiuo metu kiekvienas projektas yra kruopščiai peržiūrimas bei dar kartą aptariamas su socialiniais partneriais, todėl visus projektus pateiksime ne iš karto, o po vieną arba po kelis, kai tik bus užbaigtos derinimo procedūros“. Visą straipsnį galite rasti čia : https://www.mokykla2030.lt/pradedami-skelbti-baigiamieji-atnaujinamu-mokymosi-programu-projektai

Parengti Kompetencijų ir jų raidos nuo 1 iki 12 kl. aprašas bei Vaiko raidos aprašas. Su jais susipažinti galite čia >>>>.

Parengti pradinio bei pagrindinio ugdymo programų projektai >>>>.

Šaltinis: https://www.mokykla2030.lt/ugdymo-turinio-atnaujinimas-uta-2020-metais-kas-padaryta/

bendrojo ugdymo turinio atnaujinimas ka galime nuveikti kartuŠiandien vyko Klaipėdos rajono švietimo bendruomenės atstovų – Švietimo skyriaus, Švietimo centro, Mokyklų metodinės tarybos, PPT, mokyklų vadovų – nuotolinė sąšauka dėl Bendrojo ugdymo turinio atnaujinimo. Buvo aptarti pasirengimo pokyčiui etapai, Švietimo skyriaus ir Švietimo centro funkcijos ir vaidmenys kartu su Metodine taryba įgyvendinant programų atnaujinimo žingsnius savivaldybėje, turinio atnaujinimo koordinavimas ir artimiausios veiklos.