2020 09 23 tau studentu saviraiskos dienaPrieš 25-erius metus profesorius Medardas Čobotas Vilniuje įsteigė pirmąjį pagyvenusių žmonių universitetą. Šiandien Lietuvoje nerasime savivaldybės, kurioje nebūtų Trečiojo amžiaus universiteto (TAU). Šiai gražiai sukakčiai paminėti tarp TAU per Lietuvą keliauja projektas „Mokymosi žavesys ir džiaugsmas”.

Saulėtą rugsėjo savaitgalį mes, Gargždų TAU studentai, vykome į Raseinius, kur kartu su bendraminčiais iš Raseinių, Plungės ir Prienų įsiliejome į šio projekto veiklas.

Sveikinimo žodį tarė Medardo Čoboto universiteto rektorė dr. Zita Žebrauskienė. Dovanų gavome TAU 25-ečio proga išleistą knygą-almanachą.

Raseinių TAU studentai puikiai ir saugiai pasiruošė sutikti tokį gausų senjorų būrį. Su pavydu žvelgėme į didžiules visuomeninės paskirties Raseinių turgaus erdves, kur vienu metu galėjo vykti net kelios rungtys. O jų buvo nemažai: smiginis, šiaurietiškas ėjimas, kūrybinės dirbtuvėlės, jumoristinės estafetės ir kt.

Galime pasigirti – ne vienoje rungtyje tapome nugalėtojais. Tad Klaipėdos rajonui gėdos nepadarėm – parvežėme net tris nugalėtojų diplomus. Po įtemptų ir draugiškų varžybų visi vaišinomės karšta koše!

Kai scenoje suskambo pasaulio tautų šokių akordai, o Klaipėdos rajono TAU „Skinijos” šokėjos, vadovaujamos Giedrės Malūnavičienės, sudrebino paviljono skliautus, abejingų neliko...

Tiek meninė programa, tiek sportinės varžybos patvirtino, kad metai sugraužė tik mūsų jaunystę, bet prie širdies jie dar neprisikasė...

Naujieji mokslo metai TAU fakultetuose jau prasidėjo, tačiau oficialus, tradicinis Mokslo Metų „atidarymas” vyks rugsėjo 24 d., 16 val. Gargždų kultūros centre. Nekantriai laukiame ir senbuvių ir naujų studentų.

 

VAIZDO REPORTAŽAS: https://photos.app.goo.gl/1t2NPAdrhTsuHHWAA

 

Birutė Palubinskienė, TAU kultūrinės veiklos organizatorė