2020 06 01 12 02 00 Filmai ir TV programosSu 2019 metais baigėsi 2018 m. prasidėjęs projektas „Atvirkščia pamoka“ – kiekvieno mokinio pažangai“ , kuriame dalyvavo Priekulės I. Simonaitytės ir Veiviržėnų J. Šaulio gimnazijų, Plikių I. Labutytės ir Dovilų pagrindinių mokyklų pradinių klasių mokytojai ir vadovai.

Nuotolinėje metodinėje dienoje ,,Atvirkščia pamoka ir Mąstymo žemėlapiai nuotoliniame mokyme” pradinių (ir ne tik) klasių mokytojai dalinosi patirtimi, kaip projekte įgytos žinios toliau taikomos kasdieniame darbe. „Atvirkščia pamoka įgauna naują pagreitį dirbant nuotoliniu būdu,“ apibendrina Priekulės I. Simonaitytės pradinių klasių mokytojų darbą direktoriaus pavaduotoja Loreta Kaltauskienė. „Atvirkščia pamoka“ ypač praverčia karantino laikotarpiu“, antrino jai ir Veiviržėnų J. Šaulio gimnazijos direktoriaus pavaduotoja Jurgita Rudienė. Mokytojai entuziastingai dalinosi savo sėkmėmis – išklausyta 14 pranešimų! O jaunas Veiviržėnų J. Šaulio gimnazijos istorijos, geografijos ir ekonomikos mokytojas Andrius Mereckis pritaikė pradinių klasių mokytojų patirtį ir savo pamokose. (žr. transliacijos įrašą).

Vieningai pripažinta, kad „Atvirkščia pamoka“ ir Mąstymo žemėlapiai turi turėti tęstinumą ir „persikelti“ į aukštesnes klases.