2019 12 03 14 26 46 Nuotrauka esanti 2019 12 02 Renginys pasaulinei AIDS dienai paminėti GooglePagal ULAC parengtą medžiagą, gruodžio 2 dieną Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijoje vyko viktorina – protų mūšis „AIDS: geriau žinoti 19“. Renginį iniciavo gimnazijos visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Birutė Grevienė.. Renginyje dalyvavo 4 komandos, sudarytos iš IIabg kl., IIIg. kl. mokinių, bei rinktinės mokinių prezidentūros komandos. Renginį vedė lietuvių k.mokytoja metodininkė Irena Juciuvienė.

Pateiktose skaidrėse, pakaitomis su informacija apie AIDS, II – III gimnazijos klasių bei rinktinės komandų nariai atsakinėjo į protų mūšio iniciatyvos partnerių pateiktus klausimus. Taip paaiškėjo, jog daugiausiai žinių apie AIDS turi sukaupę IIIg klasės komandos nariai. Šio renginio dėka netradicine forma dalyviai buvo supažindinti su naujausiais sergamumo duomenimis, priminta apie ligą, jos plitimo kelius, akcentuojant jaunų žmonių rizikingą elgseną, stengtasi padėti išsiugdyti pasitikėjimą savimi, kad savo sprendimų jie negrįstu svetimomis vertybėmis, lengvai nepasiduotų kitų įtakai ir išvengtų beprasmių, sveikatai kenkiančių poelgių.

Renginio dalyviai su savimi išsinešė ne tik atnaujintas žinias, gerą nuotaiką, bet buvo paskatinti ir dalyvių padėkos raštais, bei simbolinėmis dovanėlėmis.

VAIZDO REPORTAŽAS

Laima Rėbždienė,  Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos soc. pedagogė metodininkė