Balandžio 12 d. Dituvos pagrindinės mokyklos informacinių technologijų vyresnioji mokytoja Rasa Jusčienė Klaipėdos rajono mokyklų 7, 8 klasių mokinių komandas sukvietė į penktąjį informacinių technologijų konkursą „Baitukas-2018“.

Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė  Rasa Žvaginienė pasidžiaugė, kad konkurse dalyvavo dvylikos rajono mokyklų komandos (iš viso rajone mokyklų, turinčių 7, 8 klases yra 16).

Konkurse pirmąją vietą iškovojo Ketvergių pagrindinės mokyklos komanda – 7 kl. mokinės: Agnė Petkevičiūtė, Indrė Petkevičiūtė ir Deimantė Vaičiulytė (mokytoja Daiva Vinciūnienė). Antroji vieta atiteko Dituvos pagrindinės mokyklos komandai: 7 kl. mokiniui Lukui Mockui ir 8 kl. mokiniams Stasiui Stonkui ir Livijai Sabeckytei (mokytoja Rasa Jusčienė), o trečioji – Agluonėnų pagrindinės mokyklos komandai – 8 kl. mokiniams: Andželikai Keraitytei, Justinai Mulskytei ir Šarūnui Mulskiui  (mokytoja Daiva Kačinskienė).

Po užduočių atlikimo mokiniams ir mokytojams buvo pasiūlyta atsikvėpti nuo kompiuterių ir užsiimti malonia, atpalaiduojančia veikla. Dituvos mokyklos šauniosios mokytojos Renata Padeginskienė ir Ilona Špyčienė pravedė vaikams ir mokytojams edukacinius muilo gamybos ir plaušinės vėlimo užsiėmimus. Pradžioje, informacinių technologijų žinovai gana skeptiškai žvelgė į netradicinę jiems veiklą, bet vėliau visi entuziastingai įsitraukė, net nepajausdami, kaip greitai prabėgo užsiėmimo laikas. Gamindami muilą mokiniai ir mokytojai atsipalaidavo, savo mintimis pasinėrė į aromatų pasaulį, o pačių pagamintas muilas su pasirinktais kvapais tapo puikia dovana sau.

Apdovanojimų įteikimo ceremonijos metu, padėkos raštus kiekvienai komandai ir mokytojui įteikė Dituvos pagrindinės mokyklos direktorė Ina Žvinklienė. Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Rasa Žvaginienė paskelbė konkurso rezultatus ir apdovanojo nugalėtojus, įteikdama komandoms diplomus ir dovanėles. Saldžias dovanėles gavo kiekviena šiame konkurse dalyvavusi komanda.

Kitais metais jau tradicija tapęs „Baituko“ konkursas persikels pas pirmos vietos laimėtojus, tai yra į Ketvergių pagrindinę mokyklą.

Rajono informacinių technologijų mokytojų metodinio būrelio informacija