Klaipėdos rajono švietimo centras lapkričio 17 d. TAU klausytojams organizavo edukacinę išvyką į Tauragę. Pastaruoju metu vis daugiau žmonių ima domėtis bičių produktais ir bitininkyste, bet literatūros šiais klausimais rasti gana sunku, todėl pirmiausia senjorai vyko į Norkaičių tradicinių amatų ir etnokultūros centrą. Edukacinės programos „Sveiki atvykę pas bičiulį“ metu senjorai sužinojo apie bitininkystės meną ir jo naudą, apie bičių produktus bei darbus bityne, bitininkus ir kitus su tuo susijusius dalykus. Senjorai klausėsi bitininkės pasakojimą apie bitės, margino meduolius, šoko, dainavo.

Pažintinė programa po Tauragę tęsėsi Tremtinių ir politinių kalinių kančių namuose bei Tauragės krašto muziejuje.

Prie Šv. Trejybės bažnyčios senjorai susitiko su kolegomis – Tauragės senjorų TAU. Susitikimą buvo pratęstas Šv. Trejybės bažnyčioje. Susitikimo metu aptartas atsakomasis Tauragės senjorų vizitas į Klaipėdos rajoną.

Gilų įspūdį senjorams paliko Tauragės Šv. Trejybės ir Evangelikų liuteronų bažnyčių kunigų pasakojimai apie krikščioniškojo tikėjimo įtaką žmogaus gyvenimui ir evangelikų liuteronų bažnyčios istoriją ir apeigas.

Gruodžio 4 d. į šią edukacinę kelionę vyks antroji TAU senjorų grupė.

VAIZDO REPORTAŽAS