Rugpjūčio 24 dieną Klaipėdos rajono savivaldybės meras Vaclovas Dačkauskas Švietimo centro direktorei Ramutei Sirutienei perdavė Savivaldybės lėšomis pirkto geltonojo autobuso dokumentus.

Senasis Švietimo centro autobusas jau buvo pasenęs, nuvažiavęs daugiau nei 600 tūkst. kilometrų, todėl Klaipėdos rajono savivaldybė dalyvavo Švietimo ir mokslo ministerijos organizuotame mokyklinių autobusų pirkimo konkurse ir „Iveco Daily 50C15“ markės autobusą nupirko už beveik 35,5 tūkst. eurų. 19 sėdimų vietų autobuse įrengtas ES standartus atitinkantis užvedimą blokuojantis alkotesteris. Naujuoju autobusu Švietimo centras veš mokinius į olimpiadas, sporto varžybas, konkursus, apdovanojimų ceremonijas, mokytojus į seminarus, mokymus ir pan. Pasak Švietimo centro direktorės Ramutės Sirutienės, naujasis autobusas bus naudojamas ir kaip pakaitinis, pavyzdžiui, kai sugedus mokyklų geltoniesiems autobusiukams, reikės mokinius vežti į mokyklas.

Naujuoju Švietimo centro autobusiuku taip pat džiaugėsi ir jį apžiūrėjo Klaipėdos rajono savivaldybės mero pavaduotojos Rūta Cirtautaitė ir Violeta Riaukienė, Administracijos direktoriaus pavaduotojai Ligita Liutikienė ir Česlovas Banevičius, Švietimo skyriaus vedėjas Algirdas Petravičius.

Klaipėdos rajono savivaldybė šiemet gaus du geltonuosius autobusus ir iš Švietimo ir mokslo ministerijos. Jie bus iškilmingai perduoti rugpjūčio 29 d. Vilniuje, Katedros aikštėje. Švietimo ir mokslo ministerijos autobusais džiaugsis Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijos ir Ketvergių pagrdindinės mokyklos moksleiviai.

Ernesta Strakšytė

Klaipėdos r. savivaldybės informacija

https://www.klaipedos-r.lt/go.php/lit/Klaipedos-rajono-svietimo-centrui--naujas-autobusas

 

VAIZDO ALBUMAS