Šaškės – patrauklus stalo žaidimas, kurį gali žaisti ir vaikai, ir suaugusieji. Šaškės – tai proto mankšta. Žaisdami šaškėmis vaikai mokosi susikaupti, nesiblaškyti, išlaikyti dėmesį nuo žaidimo pradžios iki pabaigos, ieškoti geriausių ėjimų, vertinti savo ir varžovų pozicijas.

Šis stalo žaidimas jau antrą kartą subūrė vaikus į Gargždų lopšelį-darželį ,,Ąžuoliukas“ iš miesto lopšelių-darželių ,,Saulutė“, ,,Naminukas“ ir ,,Gintarėlis“. Iš viso susirinko 16 žaidėjų, po 4 iš kiekvienos įstaigos.

Po nuotaikingo dalyvių pasveikinimo ir prisistatymo vyriausiasis varžybų teisėjas Zigmas Bitinas paaiškino varžybų tvarką, buvo ištraukti burtai, ir varžybų dalyviai pradėjo įnirtingą kovą dėl pajėgiausio šaškininko vardo. Varžybos vyko olimpine sistema, kur nugalėtojai kovojo toliau dėl aukštesnių vietų, o pralaimėjusieji – dėl žemesnių, kol pagaliau prie pirmojo stalo susikovė du patys pajėgiausi žaidėjai. Sėkmė nusišypsojo lopšelio-darželio ,,Naminukas“ ugdytiniui Nojui Semenauskui. Jis, iškovojęs pirmą vietą, tapo šaškių turnyro nugalėtoju. Antra vieta atiteko lopšelio-darželio „Saulutė" ugdytinei Dinai Sermontytei, trečia vieta – lopšelio-darželio ,,Gintarėlis“ ugdytiniui Linui Zeigiui.

Renginio pabaigoje direktorė Elena Ačienė dėkojo auklėtojai metodininkei Ilonai  Sruogienei ir auklėtojai Emilijai Žemgulienei už šaškių populiarinimą tarp priešmokyklinukų ir įteikė įstaigų komandoms padėkos raštus. Prizininkams medalius įteikė varžybų teisėjas Zigmas Bitinas. Varžybų nugalėtojas Nojus Semenauskas iš projekto rėmėjo UAB „Redstena" direktoriaus Ovidijaus Jankausko rankų gavo jų įstaigos skirtą specialų prizą – kuprinę.

VAIZDO ALBUMAS
      

Angelė Račkauskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui