vaiku vasaros poilsio stovykla pazink patirk pajauskPrasidėjo ilgai lauktos vasaros atostogos. Birželio 13–17 dienomis Kretingalės pagrindinėje mokykloje vyko vaikų vasaros poilsio stovykla „Pažink. Patirk. Pajausk.“. Joje galimybę susipažinti su Klaipėdos apskrityje esančiomis lankytinomis vietomis, dalyvauti edukacinėse veiklose ir ugdyti kūrybiškumą, vaizduotę, turėjo 17 pradinių klasių mokinių. Stovykloje dirbę mokytojai labai stengėsi, kad mokinių atostogos prasidėtų įspūdingai.

Mažieji atostogautojai lankėsi Veiviržėnų amatų namuose. Čia susipažino su seniausiais žemaičių amatais, mokėsi pinti virvelę-apyrankę senoviniu būdu, aplankė ir gražiai sutvarkytą Veiviržėnų slėnį. P. Domšaičio galerijoje Klaipėdoje mokiniai  dalyvavo edukacijoje „Peizažas akvarele“ (pagal H. Skodlerrak parodą) ir „Grafinis presas“, susipažino su edukacinėmis erdvėmis kiemelyje. Po to aktyviai leido laiką ,,Kar Kar“ parke. Lankydamiesi Palangoje vaikai susipažino su miesto istorija, o iliuzijų name Eureka dalyvavo STEAM užsiėmime bei atliko įvairius eksperimentus. Daug įspūdžių sukėlė apsilankymas Kuršių nerijoje. Čia mokiniai susipažino su Jūrų muziejuje gyvenančiais gyvūnais ir dalyvavo edukacinėje programoje „Kaip atsiranda perlai?“. Stovyklos uždarymas įvyko Dino parko edukacijoje „Kiaušinis, dinozauras ir višta-kas čia bendro?“. Taip pat sužinojo apie evoliucijos kaitą, apie vištų protėvius – dinozaurus, archeologinį paveldą.

Dalyvaudami stovykloje ir įvairiose edukacijose mokiniai patyrė daug teigiamų emocijų, praplėtė akiratį, turėjo galimybę susipažinti su įvairiomis veiklomis, pabendrauti su įvairiais žmonėmis.

Daugiau nuotraukų rasite čia: https://www.facebook.com/krsc.lt/posts/pfbid0fscP3qQQMMLM1VgvVbCW1WFow5uEZdzrbE81Tq3kG2CRhU5N1d1KAVsib2cLU12gl

Projekto koordinatorė mokytoja Giedrė Varanavičienė

Projektas yra finansuojamas Klaipėdos rajono savivaldybės

 

https://www.facebook.com/krsc.lt/posts/pfbid0fscP3qQQMMLM1VgvVbCW1WFow5uEZdzrbE81Tq3kG2CRhU5N1d1KAVsib2cLU12gl